News

Martyna Górak na zgrupowaniu Miss Intercontinental w Egipcie

Martyna Górak - I Wicemiss Polonia 2018 jest naszą reprezentantką na międzynarodowe wybory Miss Intercontinental 2019 w Egipcie. Aktualnie Martyna od dwóch tygodni jest na zgrupowaniu konkursu. Prezentujemy zdjęcia Martyny Górak z pobytu w Egipcie.

"Jestem bardzo podekscytowana udziałem w konkursie Miss Intercontinental. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie. Tutaj na miejscu daję z siebie wszystko i staram się godnie reprezentować nasz kraj." - mówi Martyna Górak

Miss Intercontinental jest konkursem światowym, istniejącym od 1973 roku.  Do tej pory konkurs odbywał się m.in. w Niemczech, Chinach, Wenezueli, Kolumbii, na Filipinach. O koronę Miss przez dwa tygodnie rywalizować będą kobiety z ponad 80. krajów i terytoriów autonomicznych z całego świata. Planowana jest transmisja internetowa z tego wydarzenia. Finałowe TOP5 konkursu to przedstawicielki wszystkich kontynentów. Zostanie wybrana m.in. Miss Europy, Miss Afryki, Miss Ameryki Południowej, Miss Ameryki Północnej i Miss Azji i Oceanii.

Partnerzy wyjazdu na Miss Intercontinental 2019:

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas