News

Marka TEX ubierze najpiękniejsze Polki w konkursie Miss Polonia 2019

TEX, marka odzieżowa należąca do sieci Carrefour, została oficjalnym partnerem konkursu Miss Polonia 2019. Kandydatki w konkursie głównym zaprezentują się w stylizacjach skomponowanych z produktów TEX.

TEX, marka własna sieci Carrefour, została oficjalnym partnerem konkursu Miss Polonia 2019. Podczas finałowej gali odbędzie się pokaz odzieży francuskiej marki. W roli modelek wystąpią najpiękniejsze Polki, zakwalifikowane do ścisłej czołówki konkursu Miss Polonia 2019.

TEX to francuska marka odzieżowa przeznaczona dla całej rodziny, którą sieć Carrefour rozwija od 1982 roku. Obejmuje kolekcje niemowlęcą, dziecięcą, damską, męską, bieliznę, obuwie oraz tekstylia domowe. Są to inspirowane francuską modą ubrania i dodatki w przystępnej cenie. Produkty te łączą ponadczasowość z komfortem użytkowania przy zachowaniu bardzo dobrej relacji jakości do ceny. Carrefour dba także o jakość oferowanych produktów odzieżowych, monitoruje wpływ na środowisko w procesie produkcji, a także korzysta z dobrej jakości materiałów takie jak organiczna bawełna czy wełna merynosa. W ofercie znajdują się również produkty spełniające europejskie normy jakości produktów bio. Ubrania marki TEX dostępne są w wybranych sklepach Carrefour.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
Zobacz film