News

Malwina Ratajczak wylatuje na Miss Grand International 2018

Malwina Ratajczak, aktualna II Wicemiss Polonia będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2018!

Gala finałowa Miss Grand International 2018 odbędzie się 25 października w Mjanmie (dawna Birma). W konkursie weźmie udział ponad 90 kandydatek z całego świata. Na zgrupowanie nasza Miss wyleciała już dziś i zabrała ze sobą blisko 60kg bagażu!

„Za mną intensywne przygotowania do wyborów. Powstały piękne sukienki, cała garderoba, dodatki i akcesoria. Starałam się też jak najlepiej przygotować psychicznie do wyjazdu, gdyż to duży stres i odpowiedzialność. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zaprezentować się jak najlepiej!” – mówi Malwina Ratajczak.

Na gali finałowej konkursu Miss Grand International 2018 nasza reprezentantka przedstawi się w stroju narodowym, opartym na motywach ludowych, zaprojektowanym przez markę Tustela. Spektakularne suknie wieczorowe na galę przygotowują projektantki marki Secret Angel oraz Galeria La Perle. Stroje na zgrupowanie przygotowały także marki SaySo i Fabien Butik.

fot. Mateusz Jagielski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM