News

Magiczna podróż w przeszłość z Finalistkami Miss Polonia dzięki Mazowsze Serce Polski

Dzięki strategicznemu partnerstwu z Mazowsze Serce Polski, finalistki konkursu Miss Polonia miały niepowtarzalną okazję zanurzyć się w magicznej atmosferze Mazowsza. Jednym z wyjątkowych miejsc, które miały zaszczyt odwiedzić, było Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. To niezwykłe miejsce pozwoliło im poczuć, jakby przeniosły się w czasie.

Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu to prawdziwy skansen, w którym tradycje i zwyczaje dawnej wsi mazowieckiej są wciąż żywe. Finalistki miały okazję spróbować swoich sił w codziennych czynnościach, które kiedyś były nieodłącznym elementem życia na wsi. Prały bieliznę na tarze, maglowały ją, nosiły wodę za pomocą nosideł, a także wyrabiały kwiaty z bibuły i wyplatały wianki z żywych, sezonowych kwiatów.

To jednak nie wszystko. Finalistki miały także okazję spróbować chodzenia na szczudłach, co dostarczyło im mnóstwo radości i śmiechu. Kulminacyjnym punktem wizyty była przejażdżka bryczką przez wieś, która pozwoliła im podziwiać malownicze krajobrazy i poczuć autentyczną atmosferę Mazowsza.

Ten wyjątkowy dzień był dla finalistek nie tylko wspaniałą lekcją historii, ale także niezapomnianą przygodą, która zbliżyła je do kultury i tradycji naszego pięknego regionu.

Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi strategicznemu, Mazowsze Serce Polski, za umożliwienie nam przeżycia tej niezwykłej podróży w przeszłość. To dzięki Wam finalistki Miss Polonia mogły doświadczyć niezapomnianych chwil i lepiej poznać dziedzictwo kulturowe Mazowsza.

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas