News

Krystyna Sokołowska wyrusza na Miss World 2024!

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona prestiżowego konkursu piękności Miss World, którego finał zaplanowano na 9 marca 2024 roku w Delhi, Indiach. Polskę w tym prestiżowym wydarzeniu będzie reprezentować utalentowana i urodziwa Krystyna Sokołowska, laureatka tytułu Miss Polonia 2022.

17 lutego 2024 roku Krystyna Sokołowska wyrusza do Indii na zgrupowanie, gdzie intensywnie będzie przygotowywać się do finałowej rozgrywki. Jej wcześniejszy sukces, zdobycie tytułu Miss Polonia, umożliwił jej reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej jako Miss World 2024.

Nie sposób nie wspomnieć o sukcesach Polek w konkursie Miss World. Obecnie tytuł Miss World należy do naszej rodaczki, Karoliny Bielawskiej, co jest drugim takim osiągnięciem w historii Polski. Pierwszą Polką, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie, była Aneta Kręglicka. Czy Krystyna Sokołowska będzie trzecią szczęśliwą laureatką z Polski? Cała nasza społeczność trzyma za nią kciuki i śledzi z niecierpliwością jej przygotowania.

Aktualnie Krystyna intensywnie pracuje nad swoją formą i przygotowaniami do konkursu. Regularnie odwiedza salony mody, dokładając wszelkich starań, aby wybrać najbardziej odpowiednie i efektowne kreacje, w których będzie reprezentować nasz kraj na światowej scenie. Jej determinacja i zaangażowanie są godne podziwu, a my nie możemy się doczekać, aby zobaczyć ją na scenie Miss World 2024, reprezentując z dumą Polskę i prezentując światu swoje naturalne piękno i wdzięk. Trzymamy kciuki za jej sukces!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas