News

#KORONAZGŁOWY Karolina Malina rozpoczyna swoją akcję na rzecz kobiet

Finalistki Konkursu Miss Polonia 2021 / 2022 aktywnie działają społecznie i charytatywnie! W tym roku akcja #KORONAZGŁOWY jest dedykowana kobietom! Karolina Malina, finalistka Miss Polonia 21/22 rusza ze swoim projektem! 
 
Akcja jest skierowana do kobiet, które poświęcając się dla innych, dbając o dom, dzieci, rodzinę, mając mnóstwo obowiązków na głowie - zapominają o sobie, o tym jak piękne i wyjątkowe są. 
Dzień metamorfozy to dzień, w którym będą mogły skupić się choć przez chwilę tylko na sobie. Ma to być nagroda, podziękowanie za ich pracę, za ich siłę i wytrwałe dążenie do postawionych celów. Oprócz nowej fryzury, pięknego makijażu i idealnie dobranych stylizacji będzie to okazja aby bliżej się poznać. 
 
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Co sprawia, że czujesz się silną kobietą? Spośród wszystkich odpowiedzi Karolina wyłoni dwie kobiety, które przejdą metamorfozę. Przemiana zewnętrzna ma być „wisienką na torcie”, podziękowaniem za to kim są i jakie są.
 
Stylizacje dla zwyciężczyń sponsoruje Deezee, włosy oraz cała metamorfoza odbędzie się w salonie Fashion Hair Club, a makijaż wykona Małgorzata Augustyniak. Dziękujemy! Ilustracje na potrzeby akcji wykonała Kasia Zackiewicz. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas