News

Konferencja prasowa Miss Polonia 2019

15 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa odbyła się konferencja prasowa konkursu Miss Polonia 2019 połączona z oficjalną prezentacją wszystkich 20 finalistek. Kandydatki zaprezentowały się w strojach projektu Angeliki Józefczyk, a stylizacji dopełniły zegarki marki Horvan i buty od Born2Be. O makijaże zadbała Delia Cosmetics, a o fryzury Cameleo. Finalistki otrzymały także wyjątkowy prezent od marki S&A Jewellery Design - naszyjniki z bursztynem z motywem korony Miss Polonia.  

 

Wielka gala finałowa przed nami!

W trakcie gali finałowej Miss Polonia 2019, która już 24 listopada w Hoteu Narvil w Serocku, kandydatki zaprezentują się w kilku kolekcjach m.in. sukniach ślubnych Lidii Kality, sukniach wieczorowych Natashy Pavluchenko, kostiumach kąpielowych Gabbiano, sukienkach koktajlowych PINA, strojach casual Born2Be TEX oraz bieliźnie COEMI. Finałowe stylizacje dopełnią zegarki marki Hornavan i dodatki od wOkularach. O makijaże najpiękniejszych Polek dba Delia Cosmetics, a  fryzury marka Cameleo.

Galę finałową poprowadzą Miss Polonia 2011 – Marcelina Zawadzka i Mateusz Hładki. W pokazach kandydatkom towarzyszyć będzie także trio tenorów TRE VOCI. Transmisję na żywo z gali finałowej Miss Polonia będzie można obejrzeć online na stronie www.misspolonia.com.pl

Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj w najbardziej prestiżowym konkursie piękności na świecie - Miss World!  

 

Fot. Mateusz Jagielski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas