News

Konferencja prasowa Miss Polonia 2017

Gala finałowa konkursu Miss Polonia, odbędzie się już 26 listopada w Hotelu Narvil Conference & Spa. Podczas konferencji prasowej zaprezentowano oficjalnie 20 finalistek. O stylizację na konferencji zadbała marka Marsala Butik, Prima Moda, a o makijaże i fryzury kandydatek Delia Cosmetics i Cameleo.

Podczas wielkiego finału kandydatki zaprezentują się w 6 pokazach: sukniach koktajlowych Loola Fashion, kostiumach kąpielowych Gabbiano, pokazie kolekcji Fabryki Rajstop Adrian i Marsala Butik, sukniach ślubnych Agaty Wojtkiewicz, bieliźnie marki Kris Line oraz w premierowym pokazie sukni wieczorowych Macieja Zienia.

W trakcie gali, którą poprowadzi Olivier Janiak wystąpią także gwiazdy muzyczne – chór Sound’n’Grace oraz Sławek Uniatowski. Decyzję o tym, która z 20 finalistek wygra konkursu Miss Polonia 2017 podejmie jury, w którym zasiądą m.in. Marcelina Zawadzka, Aleksandra Stajszczak, Antek Królikowski, Rafał Maserak czy Stanisław Karpiel – Bułecka. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tysięcy złotych będzie reprezentowała nasz kraj na wyborach Miss Universe 2018!

Transmisję z gali finałowej będzie można obejrzeć na żywo na oficjalnej stronie konkursu Miss Polonia www.misspolonia.com.pl

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM