News

Konferencja prasowa Miss Polonia 2016 w Hotelu Narvil

Już w sobotę, 12 listopada podczas wielkiej gali finałowej w Hotelu Narvil Conference & Spa dowiemy się, która z 20 przepięknych finalistek otrzyma koronę z rąk Pauliny Krupińskiej.

Na finale kandydatki do tytułu Miss Polonia zaprezentują się aż 7 razy. Wszystkie wystąpią w kolekcji sukni wieczorowych Paprocki & Brzozowski, kostiumach kąpielowych Gabbiano i kolekcji marki Spektroom. Po pierwszej eliminacji, w konkursie zostanie 10 finalistek, które zobaczymy na wybiegu w bieliźnie marki Alles i sukniach z kolekcji Natashy Pavluchenko. Po kolejnej eliminacji, gdy w konkursie pozostanie finałowa 5 kandydatek, zaprezentują się one w sukniach wieczorowych Michała Starosta i biżuterii S&A oraz w sukniach ślubnych duetu Paprocki & Brzozowski. O makijaże finalistek dba marka Delia Cosmetics, a o fryzury marka Cameleo.

Galę finałową poprowadzi Olivier Janiak, a gwiazdami muzycznymi wieczoru są Halina Mlynkova, Kasia Cerekwicka i Łukasz Zagrobelny.

W jury konkursu zasiądą laureatki konkursu Miss Polonia z lat ubiegłych, m.in. Paulina Krupińska (2012), Marcelina Zawadzka (2011), Rozalia Mancewicz (2010), Barbara Tatara-Kacperska (2007), Katarzyna Borowicz (2004), Karolina Gorazda (2003) czy Aleksandra Stajszczak (1993).

Wśród gości gali finałowej zasiądą także laureatki konkursu z lat poprzednich m.in.: Angelika Jakubowska, Malwina Ratajczak, Izabela Opęchowska - Gardocka, Roksana Jonek, Karina Wojciechowska, Małgorzata Rożniecka - Ofman, Anna Tarnowska, Ewelina Sienicka, Dorota Czaja, Agata Biernat, Paulina Tymińska, Francys Sudnicka i Marta Jakoniuk.

Na Miss Polonia 2016 czeka nowa, specjalnie zaprojektowana korona z bursztynem, 1800 kamieni, pozłacana 24 karatowym złotem. Jej wartość to ponad 50tys. złotych. Jej premierowa prezentacja miała miejsce na konferencji prasowej.

Transmisję z gali finałowej będzie można obejrzeć na oficjalnej stronie internetowej www.misspolonia.com.pl Początek o godzinie 20:00.

fot. Filip Mazurkiewicz / IGO-ART

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM