News

Konferencja Gali Finałowej Miss Polonia 2024

4 czerwca 2024 roku w eleganckiej restauracji ROXX w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca Galę Finałową Miss Polonia 2024. To wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 12:00 od serdecznego przywitania gości, zdjęć na ściance zdjęciowej oraz wręczenia upominków.

Po oficjalnym powitaniu, głos zabrała dyrektor konkursu, Jadwiga Piątek Włodarczyk, która podziękowała za obecność i wsparcie. Następnie przemówiła Dyrektor Izabela Stelmańska, reprezentująca naszego Partnera Strategicznego – Mazowsze Serce Polski. W swoim przemówieniu podkreśliła znaczenie współpracy i wsparcia dla tego wyjątkowego konkursu.

Obecna Miss Polonia 2024, Ewa Jakubiec, również zabrała głos, dzieląc się swoimi doświadczeniami i emocjami związanymi z minionym rokiem panowania. Mikrofon przejęła również przedstawicielka Partnera Głównego – Alfaparf Milano Professional Polska, podkreślając zaangażowanie firmy w piękno i styl uczestniczek.

Producent Konkursu Miss Polonia, Igor Włodarczyk, zdradził wiele szczegółów dotyczących nadchodzącej Gali Finałowej. Poinformował, że prowadzącymi galę będą Miss Polonia 2022, Krystyna Sokołowska, oraz znany prezenter "Pytania na Śniadanie" Robert Stockinger.

Skład Jury

W jury, które wybierze nową Miss Polonia zasiądą znawcy świata piękna i wyjątkowych osobowości m.in.: Karolina Bielawska - Miss World, aktualna Miss Polonia Ewa Jakubiec, make-up artist Harry Jefferson.

Finalistki

W konkursie bierze udział 24 przepięknych kandydatek z całej Polski oraz trzy reprezentantki Polonii Amerykańskiej. Jedna z nich przejmie koronę z rąk Ewy Jakubiec i zostanie 45. w historii laureatką Miss Polonia.

Wyjątkowy Finał z Gwiazdami

Tegoroczna gala będzie wyjątkowa, nie tylko ze względu na jubileusz 95-lecia konkursu, ale również dzięki nowoczesnej, multimedialnej scenografii i ogromnej scenie o powierzchni blisko 300m2. Reżyserem gali jest Konrad Smuga, autorem scenariusza i producentem konkursu Igor Włodarczyk, a za projekt spektakularnej scenografii odpowiada Jacek Chojczak.

Wśród gwiazd muzycznych, które uświetnią galę, znajdą się Natasza Urbańska, Igor Herbut oraz Janek Górka – zwycięzca ostatniej edycji „The Voice Poland”. Oprawę muzyczną zapewni band Torres Brothers, a choreografią kandydatek zajmie się Daniel Borzewski.

Pokazy

W trakcie gali kandydatki zaprezentują się w kilku pokazach mody, w tym sukni wieczorowych i ślubnych projektu Madonna Atelier, kolekcji sukni koktajlowych Doroty Kuźnickiej, premierowej kolekcji marki Monnari, a także w pokazie bielizny Bohomoss i kostiumach kąpielowych Gabbiano oraz kolekcji Colibra. O fryzury zadba team Alfaparf Milano Professional.  

Tort z okazji 95-lecia Konkursu

Po przemówieniach nadszedł czas na tort z okazji 95-lecia konkursu Miss Polonia, przygotowany przez cukiernię A.Bliklie. Miss Polonia Ewa Jakubiec ukroiła pierwszy kawałek, a wszyscy obecni odśpiewali "Sto lat" na cześć jubileuszu.

Zapraszamy do oglądania wielkiego finału Miss Polonia 2024 już 28 czerwca na antenie TVP2 i TVP Polonia o godzinie 20:10! Bilety na Galę Finałową nadal dostępne na stronie Eventim.

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas