News

Katarzyna Włodarek - Miss Universe Poland 2017

Niedawno przeżywaliśmy emocje związane z udziałem Izabelli Krzan w wyborach Miss Universe 2016 w lutym na Filipinach, a już w listopadzie poznamy kolejną Miss Universe! Tym samym w ciągu zaledwie 10 miesięcy będziemy mieli aż dwie najpiękniejsze kobiety świata! Na reprezentantkę Polski w kolejnej edycji tego międzynarodowego konkursu została wybrana Katarzyna Włodarek, Wicemiss Polonia 2016!

Kasia jest w trakcie studiów doktoranckich na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, jak i realizacji specjalizacji z zakresu dermatologii. W przyszłości chciałaby dalej rozwijać się naukowo w dziedzinie medycyny, a być może nawet kształcić młodych lekarzy. Wolny czas najchętniej spędza z dobrą książką czy ćwicząc rysunek, ale też aktywnie - na rowerze czy siłowni. Jej ulubioną formą aktywności jest pole dance. Uwielbia podróżować, poznawać nowe miejsca i kultury. Jest też wierną fanką siatkówki.

Gala finałowa Miss Universe 2017 odbędzie się 26 listopada w Las Vegas. W konkursie weźmie udział ponad 90 kandydatek z całego świata. Miss Universe to najbardziej prestiżowy konkurs piękności na świecie, na który zwyczajowo wyjeżdżają zwyciężczynie konkursu Miss Polonia.

„To dość nietypowa sytuacja, gdy w jednym roku odbywają się aż dwa finały konkursu Miss Universe. Gala, w której uczestniczyła Izabella Krzan, w lutym br. na Filipinach była niejako za rok 2016. Najbliższy konkurs Miss Universe jest organizowany w ramach edycji 2017. W związku z tym, że termin Miss Universe, zbiegł się z planowanym na listopad finałem Miss Polonia 2017, postanowiliśmy wydelegować do Las Vegas Kasię Włodarek. Zwyciężczyni wyborów Miss Polonia 2017, które przypadają także na 26 listopada, weźmie udział w kolejnej edycji Miss Universe w 2018 roku.” – wyjaśnia Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu Miss Polonia

Aktualnie trwają przygotowania Kasi Włodarek do wyborów Miss Universe. Niedługo poznamy projektantów jej sukni finałowej jak i sukni narodowej na konkurs. Szczegóły wkrótce!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM