News

Kasia Włodarek na wyborach Miss Universe 2017 w Las Vegas

Od 12 listopada, II Wicemiss Polonia 2016, Kasia Włodarek przebywa w Las Vegas, USA na zgrupowaniu najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie - Miss Universe 2017.

Gala finałowa odbędzie się w najbliższą niedzielę, 26 listopada w Planet Hollywood. W konkursie bierze udział 90 kandydatek z całego świata. Za Kasią sesje zdjęciowe, nagrania filmów reklamowych oraz rozmowy z jury. Odbyła się także prezentacja w sukniach narodowych i wieczorowych oraz kostiumach kąpielowych. Kasia wystąpiła w białej sukni narodowej inspirowanej godłem Polski projektu Agaty Wojtkiewicz oraz spektakularnej, kobaltowej sukni autorstwa Patrycji Kujawy.

Zagraniczni obserwatorzy konkursu wielokrotnie typują Kasię Włodarek w gronie faworytek tegorocznego finału Miss Universe! W niektórych notowaniach pojawia się ona w ścisłej 10tce! My także możemy pomóc Kasi Włodarek w zdobyciu korony Najpiękniejszej Kobiety Wszechświata. Wystarczy zagłosować na Polskę na stronie www.vote.missuniverse.com

Za współpracę przy wyjeździe Kasi Włodarek na konkurs Miss Universe 2017 dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Łódzkiego!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM