News

Karolina Bielawska współprowadzącą podróżniczy program Global Child

Karolina Bielawska to aktualna Miss Polonia 2019. Jej największą pasją są podróże. Lubi poznawać nowe kultury, ludzi i ich obyczaje. Do tej pory zwiedziła 30 krajów! 
 
Niedawno królowa piękności zadebiutowała w nowej roli. Karolina została współprowadzącą program podróżniczy Global Child. Jako pierwsza i jedyna Polka otrzymała angaż w tej międzynarodowej produkcji. 
 
"Global Child „Travel with purpose” to inspirujący program oparty na podróżowaniu w celu eksploracji świata poprzez niesamowite doświadczenia i pozytywne lekcje życia. Global Child wierzy w wniesienie wartości dodanej dla widza poprzez akcent charytatywny w każdym odwiedzanym państwie. Program pokazuje piękno danego kraju, niezwykłe przygody, luksusowy wypoczynek, wspaniałych ludzi i pozytywną energię." - mówi Karolina Bielawska.
 
Program realizowany był już w 23 krajach i dostępny jest na Amazon Prime oraz głównych liniach lotniczych takich jak American Airlines. Aktualnie zakończyły się nagrania do specjalnego odcinka o Polsce z udziałem obecnej Miss Polonia - Karoliny Bielawskiej. Emisja planowana jest na początek 2021 roku. 
 
Gratulujemy sukcesu naszej Miss i trzymamy kciuki za kolejne projekty! 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas