News

Już w sobotę finał Miss Earth 2017 z udziałem Dominiki Szymańskiej

Wicemiss Polonia 2016, Dominika Szymańska od ponad trzech tygodni jest na zgrupowaniu międzynarodowego konkursu piękności – Miss Earth 2017. Gala finałowa wyborów odbędzie się już jutro, 4 listopada w Manili na Filipinach. Aktualnie trwają przygotowania naszej polskiej, piękniej reprezentantki do finału.

Dominika została bardzo dobrze odebrana przez obserwatorów i fanów konkursu Miss Earth. W wielu notowaniach  klasyfikowana jest w pierwszej 10tce! Od pierwszych dni pobytu na Filipinach prezentuje nienaganny i bardzo stylowy look oraz wyjątkowy, promienny uśmiech. W jej walizkach znalazły się projekty m.in. Teresy Kopias czy Natashy Pavluchenko.

Dominika ma także na koncie swój pierwszy sukces na wyborach. Otrzymała srebrny medal czyli drugie miejsce w konkurencji prezentacji kostiumów kąpielowych! Przypomnijmy, że w konkursie bierze udział aż 90 kandydatek z całego świata!

Przed Dominiką zostały ostatnie dwa, decydujące dni przed sobotnią galą finałową Miss Earth 2017. Czy Dominika ma szansę na tytuł Najpiękniejszej Kobiety na Ziemi? Trzymamy kciuki za naszą Miss!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM