News

Już jutro finał Miss World 2021! Transmisja na żywo w TVP Kobieta!

W czwartek 16 grudnia w Puerto Rico odbędzie się 70. finał konkursu Miss World 2021. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która ma szansę na zdobycie korony dla najpiękniejszej kobiety świata. To wyjątkowe wydarzenie będzie transmitowane wyłącznie na antenie TVP KOBIETA. Początek transmisji w nocy z 16 na 17 grudnia o godzinie 1:00.

Już w czwartek w San Juan – stolicy Puerto Rico ponad 100 najpiękniejszych kobiet świata będzie rywalizować o najstarszy i najbardziej prestiżowy tytuł wśród międzynarodowych konkursów piękności – tytuł Miss Świata. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Już w nocy z czwartku na piątek dowiemy się, czy ma szansę przejąć koronę z rąk obecnej Miss Świata, Jamajki Toni-Ann Singh, najdłużej panującej Miss Świata po tym, jak z powodu pandemii 70. jubileuszowy konkurs został przeniesiony na 2021 rok.

Według komentatorów i fanów konkursu, którzy śledzą jego etapy w mediach społecznościowych, Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska ma duże szanse, by znaleźć się w finałowej piątce. Nasza reprezentantka ma 22 lata, pochodzi z Łodzi i jest studentką Politechniki Łódzkiej. Udziela się charytatywnie i społecznie. Uwielbia podróże.

Podczas transmisji live z największej hali sportowej w San Juan podczas finałowego pokazu strojów narodowych oraz konkurencji tanecznej „Dances of the World” Polka zaprezentuje się światowej publiczności w ludowym stroju z ziemi łowickiej i wykona tradycyjne tańce – kujawiaka oraz oberka.

Finał konkursu „MISS ŚWIATA 2021” – EKSKLUZYWNIE na antenie TVP Kobieta, w nocy z czwartku 16 grudnia na piątek o godz. 1:00, powtórka piątek godzina 11.30.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas