News

Julia Baryga została Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021

Piękny wieczór i wielkie emocje za nami! Znamy nową Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021! Finał konkursu, który odbył się w Teatrze Wielkim w Łodzi wygrała 18-letnia łodzianka, Julia Baryga! 

I Wicemiss została Weronika Rosiak, a tytuł II Wicemiss powędrował do Natalii Kiszko! Ulubienicą widzów okazała się Marta Biniek, która w głosowaniu SMS została wybrana na Miss Publiczności! Dzikie karty, uprawniające do startu w Półfinale Miss Polonia 2021 otrzymały również Natalia Wróblewska, Lavinia Piwonska i Paulina Brejner! 

W tegorocznym konkursie Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2021 wzięło udział 20 kandydatek z całego regionu. 

W trakcie gali, którą poprowadził Mateusz Hładki finalistki zaprezentowały się w kilku pokazach mody: sukniach wieczorowych i ślubnych Atelier Moniki Jankowskiej, kolekcji casualowej projektu Beaty Frankowskiej, sukienkach koktajlowych od Angeliki Józefczyk, kostiumach kąpielowych Gabbianoi kolekcji od Lanta Collection. O fryzury kandydatek zadbał salon Dominika Garczyńskiego, a kreatorem makijaży była marka Delia Cosmetics. 

Nie zabrało także występów muzycznych. Na scenie Teatru Wielkiego w Łodzi wystąpił Filip Lato ze swoimi największymi hitami jak „Krawiec” czy „Piątek noc”. Na sali zasiadły również zdobywczynie tytułu Miss Polonia: Natalia Gryglewska - Miss Polonia 2020, Barbara Tatara - Miss Polonia 2007, Karina Wojciechowska - Miss Polonia 1991 czy Beata Stelmaszczyk - Pustelnik - Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2011. Najpiękniejsze Polki były członkiniami jury, które dokonało wyboru nowej Miss. 

Konkurs poprzedziły przygotowania. Kandydatki spotkały się na oficjalnej sesji zdjęciowej. Później wzięły udział w warsztatach z zakresu prawa, dietetyki i wizażu w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Był czas na relaks w Zoo Safari Borysew i Hotelu Kasztel Uniejów. Ostatni tydzień przed galą to żmudne przygotowania choreografii oraz przymiarki kolekcji finałowych. 

Laureatki konkursu otrzymały prawo do udziału i reprezentowania województwa łódzkiego w Półfinale Miss Polonia 2021 w Warszawie. Partnerem regionalnym wyborów jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas