News

Izabella Krzan na zgrupowaniu Miss Universe na Filipinach

Miss Polonia 2016, Izabella Krzan od 11 stycznia jest na zgrupowaniu najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie – Miss Universe. Gala finałowa 65. edycji wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 30 stycznia w Manili na Filipinach. Aktualnie trwają przygotowania naszej polskiej, piękniej reprezentantki do finału.

Izabella została bardzo dobrze odebrana przez organizatorów Miss Universe oraz fanów konkursów piękności. Od pierwszych dni pobytu na Filipinach prezentuje nienaganny i bardzo stylowy look. W jej walizkach znalazły się projekty m.in. Natashy Pavluchenko, Laurelle, Jarosława Ewerta, Dresspoint, Marty Kuszyńskiej, Gabbiano, Loft37 czy marki Mix&Match.

Iza jest zapraszana do ścisłego grona kandydatek na promocyjne sesje zdjęciowe lub do nagrań reklamowych Partnerów wydarzenia, np. wraz z Miss Meksyku i reprezentantką gospodarzy, Miss Filipin będzie ambasadorką marki CHI na terenie Stanów Zjednoczonych! Izabella wzięła także udział w sesji na wyspie Boracay, gali powitalnej w hotelu Conrad Manila, oficjalnych nagraniach i pokazie mody na wyspie Cebu.

Dla Izabelli i pozostałych 86 kandydatek decydujący będzie ostatni tydzień zgrupowania Miss Universe. Wówczas odbędzie się prezentacja przed jury w sukniach wieczorowych, kostiumach kąpielowych i strojach narodowych. Czy Iza ma szansę na tytuł Najpiękniejszej Kobiety Wszechświata? Trzymamy kciuki za naszą Miss!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM