News

II Wicemiss Polonia Patrycja Woźniak wystartuje w Miss Grand International 2019

Patrycja Woźniak z Łasku, aktualna II Wicemiss Polonia 2018 będzie reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss Grand International 2019!

Patrycja od nowego roku rozpoczyna studia na kierunku psychologia. Interesuje się modą, makijażem i zdrowym stylem życia. Uwielbia sporty zimowe i oglądanie dobrych filmów. Bardzo chętnie bierze udział w pokazach mody i sesjach zdjęciowych, jest to coś z czym chciałaby związać swoją przyszłość.

Gala finałowa Miss Grand International 2019 odbędzie się 25 października w Caracas w Wenezueli. W konkursie weźmie udział ponad 80 kandydatek z całego świata. Na zgrupowanie nasza Miss wyleci już 9 października!

„Jesteśmy w trakcie intensywnych przygotowań. Szykujemy sukienki, całą garderobę, dodatki i akcesoria. Staram się też jak najlepiej przygotować psychicznie do wyjazdu, gdyż to duży stres i odpowiedzialność. Zrobię wszystko co w mojej mocy, aby zaprezentować się jak najlepiej!” – mówi Patrycja Woźniak.  

Na gali finałowej konkursu Miss Grand International 2019 nasza reprezentantka przedstawi się w stroju narodowym „Wiosna”, opartym na motywach ludowych, zaprojektowanym przez Angelikę Józefczyk. Spektakularne suknie wieczorowe na galę i zgrupowanie przygotowują projektantki Galerii La Perle i Teresa Kopias. O stroje na zgrupowanie konkursu zadbały także marki Born2Be, Pina, Brandenburg.  Partnerem wyjazdu do Wenezueli jest Miasto Łask.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
Zobacz film