News

Gwiazdy na Finale Miss Polonia 2024

Z wielką radością ogłaszamy, że podczas tegorocznego Finału Miss Polonia 2024 wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiej sceny muzycznej! Wiele osób dopytywało się, kto zaszczyci nas swoim występem tego wyjątkowego wieczoru, i wreszcie możemy to zdradzić.

Na scenie pojawią się:

Natasza Urbańska – wszechstronna artystka, która od lat zachwyca publiczność swoimi talentami wokalnymi, aktorskimi i tanecznymi. Jej charyzma i energia sceniczna gwarantują niezapomniane wrażenia.

Igor Herbut – wokalista, kompozytor i autor tekstów, frontman zespołu LemON. Jego niepowtarzalny głos i poruszające interpretacje muzyczne wprowadzą nas w magiczną atmosferę finałowego wieczoru.

Jan Górka – utalentowany młody artysta, który z każdym swoim występem zdobywa coraz większe uznanie w świecie muzyki. Jego świeże podejście i niepowtarzalny styl z pewnością zachwycą wszystkich obecnych.

Finał Miss Polonia 2024 odbędzie się już 28 czerwca, a transmisję na żywo będzie można oglądać na TVP2 o godzinie 20:30. To wydarzenie pełne elegancji, piękna i wspaniałych emocji, którego nie możecie przegapić!

Do zobaczenia przed telewizorami!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas