News

Grupa Krotoski Cichy partnerem konkursu Miss Polonia 2016

Grupa Krotoski-Cichy to autoryzowany dealer marki Audi, Volkswagen i Volkswagen Użytkowe. Firma z każdym rokiem podnosi poprzeczkę dla siebie i konkurencji notując coraz lepsze wyniki w rankingach dealerów, czego najlepszym przykładem jest zajęcie pierwszego miejsca w rankingu dealerów w Polsce TOP50 oraz pobicie rekordu sprzedaży nowych samochodów w roku 2015.

Dodatkowo, w tym roku łódzki oddział Krotoski-Cichy został laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbesa za zajęcie 3 miejsca z dynamiką wzrostu 43,18%.

Nagrody, to duża duma dla zespołu, ale przede wszystkim liczy się Klient, który jeśli jest zadowolony poleca salon innym. Dlatego zespół Grupy Krotoski-Cichy to grupa ekspertów z branży motoryzacyjnej. O dobro i profesjonalną obsługę Klientów dba już ponad 450 specjalistów we wszystkich salonach.

Nie można zapomnieć o autach - oferta jest niezwykle bogata i z każdym dniem zaskakuje Klientów nowymi modelami i bardzo atrakcyjnymi ofertami i promocjami.  W ciągłej sprzedaży w naszych oddziałach posiadamy kilkaset nowych a także używanych samochodów dostępnych od ręki.

Zapraszamy do śledzenia profilu Grupy Krotoski-Cichy na Facebooku oraz zapraszamy do salonów!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM