News

Gorsenia, marka z wieloletnią tradycją tworzenia bielizny dla kobiet

Gorsenia to polska firma z wieloletnią tradycją tworzenia bielizny dla kobiet praktycznie w każdym rozmiarze. Udowadniamy, że ciekawe wzornictwo oraz nowe ambitne rozwiązania technologiczne mogą być zastosowane dla każdego rozmiaru miski. Nieszablonowość oraz elegancja to znaki rozpoznawcze naszych projektów. Wśród naszych kolekcji znajdziecie Państwo różnorodne konstrukcje biustonoszy w bardzo szerokiej gamie rozmiarów. Konstruujemy biustonosze nawet do miseczki M, nie rezygnując z nowoczesnego wzornictwa ! Wielu klientów przyciąga bogata i piękna kolorystyka wyrobów, utrzymana zgodnie z tendencjami branży bieliźnianej, a na dłużej zatrzymuje polska, solidna jakość i możliwość doboru biustonoszy na różne kształty i wielkości biustów.

 

Nasze modele biustonoszy i fig za każdym razem emanują delikatną kobiecością, jednocześnie kusząc finezją wykonania. Mottem naszej marki jest to by bielizna była efektowna i zmysłowa, a każda nosząca nią kobieta czuła się w niej komfortowo, ale niezwykle i wyjątkowo.

 

Zapraszamy zatem Państwa do zmysłowego świata bielizny, w którym królują koronki, hafty i delikatne dzianiny. Kolekcje, w których stosuje się wyszukane, zgodne z najnowszymi trendami mody materiały posiadają doskonały krój i wykonanie, by zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających kobiet.

 

W naszych kolekcjach znajdują się: biustonosze miękkie, półusztywniane, usztywniane, typu push-up, balkonetki, gorsety, koszulki, pasy do pończoch, figi, stringi w liniach BIG, BASIC i TOP.

 

W swojej ofercie posiadamy także szeroki wybór modeli stworzonych z myślą o kobietach z dużym biustem (miseczki od D do M).

 

Zapraszamy serdecznie do naszego świata bielizny.

sklep internetowy: sklep.gorsenia.com.pl oraz sklepy stacjonarne

(w zakładce sieć sprzedaży na stronie www.gorsenia.pl)

 

Sprzedaż hurtowa:

pytania i zamówienia proszę kierować na adres gorsenia@gorsenia.com.pl

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas