News

Gala Finałowa Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024

16 marca 2024 roku o godzinie 19:00 miała miejsce niezwykła Gala Finałowa Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024. To wyjątkowe wydarzenie, które odbyło się w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, przyciągnęło uwagę całej społeczności, zapełniając salę elegancją, urodą i emocjami.

Tego wieczoru społeczność z Łomży i okolic świętowała nie tylko piękno, ale także determinację i talent młodych kobiet reprezentujących nasze województwo. Niezliczone godziny pracy, poświęcenia i zaangażowania zaowocowały niesamowitymi prezentacjami na scenie, gdzie każda uczestniczka błyszczała własnym blaskiem.

Największe gratulacje należą się oczywiście zwyciężczyni wieczoru, 21-letniej Julii Jakubiak z Łomży. Jej naturalna uroda, pewność siebie i wdzięk zachwyciły zarówno jury, jak i publiczność. Julia zasłużenie zdobyła tytuł Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024, stając się dumą naszej społeczności. Gratulacje!

Nie można jednak zapomnieć o wspaniałych finalistkach, które również zachwyciły swoją obecnością na scenie. I Wicemiss, 25-letnia Paulina Wykowska z Łomży, oraz II Wicemiss, 18-letnia Aleksandra Omelaniuk z Białegostoku, również zasługują na gorące brawa i uznanie za swój niezwykły talent i piękno.

Gala Finałowa Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2024 była wydarzeniem na najwyższym poziomie, a pokazy prezentowane na scenie zachwyciły wszystkich obecnych. Ten wieczór był nie tylko świętem piękna, ale także okazją do uhonorowania determinacji i pasji, jakimi kierują się młode kobiety.

Z dumą patrzymy w przyszłość, w której reprezentantki województwa podlaskiego, w tym Julia Jakubiak, Paulina Wykowska i Aleksandra Omelaniuk, będą kontynuować swoją drogę na szlaku Miss Polonia 2024. Już niedługo będziemy mieć okazję zobaczyć je podczas ogólnopolskiego Półfinału Miss Polonia 2024 w Warszawie.

Do zobaczenia na kolejnych emocjonujących etapach Miss Polonia 2024!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas