News

Gala Finałowa Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2024

W dniu 24 marca 2024 roku, miała miejsce niezapomniana Gala Finałowa konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2024. To wydarzenie było pełne emocji, piękna i wspaniałych chwil, a jego kulminacją było ogłoszenie zwyciężczyni – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2024.

Tegoroczną laureatką tytułu Miss Polonia Województwa Łódzkiego została Aleksandra Podlaszewska! Serdecznie gratulujemy! Jej naturalna uroda, wdzięk i charyzma zachwyciły wszystkich obecnych. Ale to nie koniec sukcesów – I Wicemiss została Wiktoria Szałowska, która otrzymała także tytuł Miss Select Beauty. II Wicemiss została Klaudia Jóźwiak. Dziewczyny, jesteście niezwykłe!

Nie możemy też zapomnieć o Miss Polonia Publiczności, którą została Kinga Ryś. Jej popularność oraz wsparcie publiczności zaowocowały tym zaszczytnym tytułem. Serdecznie gratulujemy!

Podczas tegorocznego Półfinału ogólnopolskiego konkursu Miss Polonia będziemy mieli okazję zobaczyć się nie tylko z szczęśliwą trójką, ale także z sześcioma dodatkowymi finalistkami, które otrzymały Dzikie Karty uprawniające je do awansu. Oto one: Aleksandra Bruchajzer, Aleksandra Bzdurska, Kinga Ryś, Natalia Imiołek, Roksana Rózga i Agnieszka Włodarczyk. Gratulujemy wam wszystkim!

Gala Finałowa odbyła się na najwyższym poziomie w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, co dodatkowo podkreśliło jej prestiż. To było wyjątkowe wydarzenie pełne elegancji, pięknych kreacji i wzruszeń. Cieszymy się, że mogliśmy je wspólnie przeżyć!

Jednak Gala Miss Polonia to nie tylko wybór najpiękniejszych kobiet. To także okazja do pomocy potrzebującym. Podczas wydarzenia przeprowadziliśmy licytację dwóch naszyjników inspirowanych koroną Miss Polonia. Walka była zacięta, ale dzięki hojności naszych gości udało się zebrać aż 8 800 zł dla podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Chcielibyśmy także podziękować naszym Partnerom, którzy bez wątpienia przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia. Wasza obecność i wsparcie są nieocenione. Dziękujemy również wszystkim, którzy włożyli serce i wysiłek w organizację tego wyjątkowego wieczoru. Wasza praca przyczyniła się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery, którą z uśmiechem będziemy wspominać.

Na zakończenie, serdeczne podziękowania dla przedstawicieli marek, których kreacje mieliśmy przyjemność oglądać w pokazach: Angelika Józefczyk; La mu moda; Miss City Official; Gabbiano Swimwear; TK Teresa Kopias; Dom Mody Skórska; B.Frankowska. Wasze kreacje sprawiły, że ta gala była jeszcze bardziej wyjątkowa!

Prowadzącą Gali była Miss Polonia 2022 - Krystyna Sokołowska, a w składzie jury zasiadła Miss Polonia 2023 - Ewa Jakubiec. Dziękujemy Wam za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Nie możemy się już doczekać Finału Ogólnopolskiego! Wierzymy, że będzie to kolejne niezapomniane wydarzenie, które zapełni nasze serca radością i dumą. Do zobaczenia na kolejnych emocjonujących etapach konkursu Miss Polonia! 

Fot. Łukasz Konka

Portrety: Artur Rusek

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas