News

Gala Finałowa Miss Polonia 2024: Spektakularne Pokazy

28 czerwca 2024 roku odbyła się niezwykle emocjonująca Gala Finałowa Miss Polonia 2024, która zachwyciła publiczność serią imponujących pokazów mody. Podczas tego wyjątkowego wieczoru miało miejsce aż osiem pokazów, każdy z nich wniósł coś wyjątkowego do atmosfery gali.

Pokaz Kolekcji Alette Atelier – Projektantka Ewelina Dec

Gala rozpoczęła się od prezentacji kolekcji Alette Atelier autorstwa utalentowanej projektantki Eweliny Dec. Suknie były pełne wdzięku, elegancji i kobiecości, a finalistki czuły się w nich niesamowicie. Ten pokaz ustanowił wysoki standard dla reszty wieczoru. Podczas niego odbyły się prezentacje indywidualne, które pozwoliły widzom bliżej poznać finalistki.

Pokaz Strojów Kąpielowych od Gabbiano Swimwear

Drugi pokaz stanowił uczczenie lata dzięki strojom kąpielowym od Gabbiano Swimwear. Była to doskonała okazja, aby podziwiać sylwetki finalistek, nad którymi pracowały przez ostatnie miesiące. Kostiumy kąpielowe były dopełnione biżuterią marki Colibra, która ozdabiała ciało dziewczyn, dodając im blasku i elegancji.

Premierowy Pokaz Kolekcji Angeliki Józefczyk

Następnie, odbył się premierowy pokaz najnowszej kolekcji Angeliki Józefczyk, inspirowanej zapachami perfum Sorvella Perfume. Kolory kreacji były olśniewające i nie pozwalały oderwać oczu od wybiegu. Kroje kreacji idealnie podkreślały sylwetki finalistek, dodając im pewności siebie. Po tym pokazie nastąpiło ogłoszenie top 10, właśnie w kreacjach Angeliki.

Pokaz Biżuterii Colibra

Kolejny pokaz skupił się na biżuterii marki Colibra. Aby jak najlepiej podkreślić piękno biżuterii, każda z finalistek miała na sobie czarną suknię z długim rękawem. Dzięki temu biżuteria rzucała się w oczy i przepięknie wyglądała na tle minimalistycznych strojów. Finalistki wyglądały oszałamiająco, obwieszone misternymi ozdobami.

Pokaz Sukni Ślubnych Madonna Atelier

W piątym pokazie, finalistki zaprezentowały suknie ślubne od marki Madonna Atelier. Wzruszenie ogarnęło widownię, gdy top 10 finalistek pojawiło się całe na biało. Suknie ślubne były wspaniałe, a finalistki wyglądały w nich jak prawdziwe księżniczki, wzbudzając zachwyt publiczności.

Pokaz Kreacji DK by Dorota Kuźnicka

Kolejnym pokazem była prezentacja kreacji marki DK by Dorota Kuźnicka. Jej kreacje wyróżniały się wielką oryginalnością, co idealnie pasowało do ogłoszenia top 5. Po wytypowaniu najlepszej piątki, wyróżnione finalistki zaprezentowały kolejne kreacje od Doroty Kuźnickiej. Kreacje były białe, z dodatkami srebrnych i złotych elementów, co zachwyciło publiczność.

Pokaz Wieczorowych Sukni od Madonny Atelier

Ostatnim pokazem wieczoru była prezentacja wieczorowych sukni od Madonny Atelier. Kreacje ozdobione kryształami błyszczały w stronę publiczności, tworząc niesamowity spektakl świetlny. To właśnie w jednej z tych sukni Maja Klajda usłyszała werdykt i otrzymała koronę Miss Polonia 2024.

Dziękujemy wszystkim projektantom za ich niesamowite kreacje, które uczyniły ten wieczór niezapomnianym. Każdy pokaz był wyjątkowy i wniósł coś specjalnego do tego niezwykłego wydarzenia. Gratulujemy wszystkim finalistkom i dziękujemy za ich ciężką pracę oraz zaangażowanie.

 

Fot. Przemysław Kowalczyk

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas