News

Finalistki Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2024

Przed Wami finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2024! Jedna z tych pięknych 18 dziewcząt zdobędzie koronę najpiękniejszej regionu łódzkiego! Zobaczcie oficjalne zdjęcie kandydatek do korony, które prezentują się w wiosennej kolekcji garniturów projektu Teresy Kopias. Za makijaże kandydatek odpowiada Anagra, a autorem zdjęć jest Artur Rusek. 

Podczas wydarzenia, które jest połączone z 95 leciem konkursu Miss Polonia, kandydatki zaprezentują się aż 7 krotnie: w strojach casual od marki Lamu, w stylizacjach od Miss City, kostiumach kąpielowych Gabbiano, kolekcji Beaty Frankowskiej i Domu Mody Skórska, w sukienkach koktajlowych projektu Angeliki Józefczyk oraz sukniach wieczorowych projektu Teresy Kopias.

W części artystycznej wystąpią tancerze AHE w Łodzi, artyści z Gminy Stryków, a muzyczną gwiazdą wieczoru będzie Jan Górka - zwycięzca ostatniej edycji The Voice Of Poland. Galę poprowadzi Miss Polonia 2022 - Krystyna Sokołowska. 

Wielki finał odbędzie się już w niedzielę, 24 marca o godzinie 18:00 w Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Bilety na wydarzenie dostępne są na eventim.pl - LINK DO ZAKUPU BILETÓW

1. Natalia Kmieć
2. Wiktoria Szałowska
3. Julia Kubiak
4. Paulina Stawicka
5. Kinga Ryś
6. Klaudia Drynkowska
7. Julia Szymorek
8. Aleksandra Bzdurska
9. Katarzyna Wirecka
10. Aleksandra Podlaszewska
11. Natalia Imiołek
12. Agnieszka Włodarczyk
13. Sara Kupś
14. Paulina Zacharska
15. Aleksandra Bruchajzer
16. Roksana Rózga
17. Klaudia Jóźwiak
18. Elwira Kunka

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas