News

Finalistki Miss Polonia w Europejskim Centrum Artystycznym im. F. Chopina w Sannikach

Dzięki naszemu Partnerowi Strategicznemu, Mazowsze Serce Polski, finalistki konkursu Miss Polonia miały niepowtarzalną okazję odwiedzić Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach. Spędziły tam cudowny dzień, pełen wrażeń i inspiracji.

Dzień rozpoczął się od wyjątkowych warsztatów robienia fiołków z bibuły – ulubionych kwiatów Fryderyka Chopina. Warsztaty te poprowadziła twórczyni ludowa, ubrana w tradycyjny strój sannicki, która wprowadziła nasze finalistki w tajniki tej pięknej i delikatnej sztuki rękodzielniczej.

Po warsztatach przyszedł czas na zwiedzanie malowniczych zakątków pałacu oraz otaczającego go parku. W towarzystwie przewodnika finalistki miały okazję zobaczyć nie tylko wnętrza pałacu, ale także liczne pomniki upamiętniające Fryderyka Chopina, takie jak pomnik Chopina z Guwernantką oraz Chopina przy pałacu. Te miejsca pełne historii i piękna stanowiły doskonałe tło do zdjęć i chwil refleksji.

Jednak to nie koniec atrakcji. Finalistki miały również zaszczyt uczestniczyć w specjalnym koncercie, podczas którego w Sali Koncertowej wybrzmiały utwory Fryderyka Chopina. Było to niezwykłe przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci naszych finalistek.

Dziękujemy naszemu Partnerowi Strategicznemu, Mazowsze Serce Polski, za umożliwienie finalistkom Miss Polonia tego wyjątkowego dnia pełnego niezapomnianych chwil i wrażeń. To dzięki Waszemu wsparciu mogłyśmy przeżyć tak piękną i inspirującą przygodę.

Zapraszamy do śledzenia dalszych etapów konkursu Miss Polonia i kibicowania naszym wspaniałym finalistkom!

 

Fot. Przemysław Kowalczyk

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas