News

Finalistki Miss Polonia odwiedziły siedzibę Zespołu „Mazowsze”

Dzięki naszemu Partnerowi Strategicznemu, Mazowsze Serce Polski, finalistki tegorocznego konkursu Miss Polonia miały wyjątkową okazję odwiedzić siedzibę Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego w Karolinie. Ten malowniczy zakątek Mazowsza stał się tłem dla niezapomnianego dnia pełnego atrakcji i inspirujących przeżyć.

Nasze finalistki miały przyjemność zwiedzić ekspozycję Centrum Folkloru Polskiego, gdzie mogły zanurzyć się w bogactwie polskiej kultury ludowej. Przewodnikiem po tej fascynującej podróży był jeden z pracowników Centrum, który opowiedział historię tego miejsca, jego znaczenie oraz szczegóły dotyczące działalności zespołu „Mazowsze”. Spotkanie to było nie tylko edukacyjne, ale także pełne emocji, gdyż finalistki miały okazję zadać pytania i dowiedzieć się więcej o tradycjach, które są pielęgnowane w tym wyjątkowym miejscu.

Niezapomnianym elementem wizyty były warsztaty taneczne, które poprowadził jeden z tancerzy zespołu „Mazowsze”. Finalistki miały okazję nauczyć się podstawowych kroków tradycyjnych polskich tańców ludowych, co było nie tylko wspaniałą zabawą, ale także cenną lekcją historii i kultury. Energia i pasja tancerza udzieliły się wszystkim uczestniczkom, które z entuzjazmem podchodziły do każdego nowego wyzwania tanecznego.

Poznanie Gościńca „Mazowsze” było dla finalistek Miss Polonia niesamowitym przeżyciem. Dzięki temu wyjazdowi mogły lepiej zrozumieć i docenić piękno oraz bogactwo polskiego folkloru. To doświadczenie z pewnością pozostanie w ich pamięci na długo, inspirując je do dalszego odkrywania polskiej kultury i tradycji.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Mazowsze Serce Polski za wsparcie i umożliwienie tej wyjątkowej wizyty. Zachęcamy również wszystkich naszych odbiorców do odwiedzenia Gościńca „Mazowsze” i zanurzenia się w fascynujący świat polskiej kultury ludowej. Jest to miejsce, które każdy powinien poznać, aby lepiej zrozumieć nasze korzenie i tradycje.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas