News

Finalistki Miss Polonia odwiedzają Muzeum Wsi Radomskiej dzięki Mazowsze Serce Polski!

Dzięki naszemu Partnerowi Strategicznemu, Mazowsze Serce Polski, finalistki konkursu Miss Polonia miały niezwykłą okazję odwiedzić Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu. Spędziły tam wyjątkowy dzień, w pełni zanurzone w pięknej, naturalnej scenerii, jednocześnie ucząc się o tradycjach i codziennym życiu sprzed lat.

Podczas wizyty finalistki mogły poczuć się jak prawdziwe gospodynie wiejskie. Wśród wielu atrakcji, jakie na nie czekały, było grabienie siana, pranie na tarze w balii, wyrabianie masła w maselnicy, czesanie lnu oraz mielenie mąki na stępie. Każda z tych czynności była dla nich nie tylko ciekawą lekcją historii, ale również świetną zabawą, która pozwoliła im doświadczyć codziennych obowiązków naszych przodków.

Dzień spędzony w Muzeum Wsi Radomskiej był nie tylko pełen nauki, ale również radości i relaksu na łonie natury. Finalistki mogły podziwiać piękne krajobrazy, cieszyć się świeżym powietrzem oraz wzajemnym towarzystwem. Była to także doskonała okazja do zrobienia pamiątkowych zdjęć, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Mazowsze Serce Polski za umożliwienie nam odwiedzenia tak wspaniałego miejsca. Dzięki Wam finalistki Miss Polonia mogły przeżyć niezapomniane chwile, które na pewno będą wspominać z uśmiechem. Muzeum Wsi Radomskiej to miejsce, które każdy powinien odwiedzić, aby zrozumieć i docenić naszą bogatą kulturę i tradycje.

Dziękujemy za tę niesamowitą przygodę i czekamy na kolejne wspólne inicjatywy!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas