News

Finalistki konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego 2021

12 czerwca 2021 - Finał Konkursu Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego

Już w najbliższą sobotę poznamy nową Miss Polonia Woj. Dolnośląskiego, która założy na głowę unikatową, jedyną na świecie koronę z ceramiki bolesławieckiej i przejmie rolę obecnej Miss - Sary Pożarlik. Jak będzie wyglądała Gala Finałowa konkursu?

Sobota w Galerii Victoria w Wałbrzychu

Finał Konkursu rozpocznie się o godzinie 14.00 w Galerii Victoria w Wałbrzychu. Harmonogram wydarzenia przewiduje wiele atrakcji, ale przede wszystkim widownia będzie mogła zobaczyć pokazy mody w wykonaniu Finalistek Konkursu. Dolnoślązaczki pokażą się w różnorodnych stylizacjach przygotowanych przez sklepy znajdujące się w galerii. Event zamkną pokazy sukni ślubnych i wieczorowych zaprojektowanych w atelier Ewy Stepaniuk. Wieczorem zostanie ogłoszona nowa Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego. Finalistek jest 12 i każda z nich jest wyjątkowa, przez co wybór będzie bardzo trudny.

Inne atrakcje na Finale

Pokazy mody nie będą jedynym punktem w planie wydarzenia. Na Gali będzie można posłuchać koncertu Alicji Janosz - zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji programu Idol. Na scenie zobaczymy również metamorfozy fryzjerskie i makijażowe wykonywane przez specjalistów z Salonów Stylu Wrocław oraz gabinetów Green Room i Beauty Expert. Nie zabraknie też męskiego głosu - swój koncert zagra Kuba Kęsy, który zajął 2. miejsce w 3. edycji Idola. Krótko mówiąc: będzie się działo! 

Serdecznie zapraszamy na Finał Konkursu, który odbędzie się w sobotę, 12 czerwca w Galerii Victoria w Wałbrzychu o godzinie 14:00. 

 

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas