News

Finał Miss Polonia Województwa Lubelskiego 2024

Jutro, w dniu 3 marca 2024 roku o godzinie 18:00, salowa przestrzeń Centrum Spotkania Kultur w Lublinie stanie się świadkiem jednego z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w regionie - Gala Finałowa Miss Polonia Lubelskiego 2024. To niepowtarzalna okazja, by podziwiać nie tylko urodę, ale także wdzięk oraz talent młodych kobiet z lubelskiego województwa.

W programie tego wyjątkowego wieczoru zaplanowano cztery prezentacje konkursowe finalistek. Zaczynając od eleganckich sukien wieczorowych, poprzez stylowe płaszcze i marynarki, aż po koktajlowe sukienki marki KARKO - każda z prezentacji będzie manifestacją wyrafinowanego smaku i osobistego stylu naszych uczestniczek.

Nie zabraknie także odrobiny luzu i swobody, gdy finalistki wystąpią w szortach z t-shirtami z nadrukiem Miss Polonia. To moment, w którym klasa spotyka się z nowoczesnością, tworząc niepowtarzalne połączenie elegancji z komfortem.

Zaplanowane są także niezapomniane występy taneczne. Na scenie pojawią się dwie pary ze Szkoły Tańca Zamek z Lublina, Grupa Baletowa Fatum oraz Studio Tańca RYTH-X, które swoją pasją i talentem niewątpliwie poruszą publiczność. Punkt kulminacyjny wieczoru to występ zespołu FELIVERS. 

Na zakończenie oczekuje nas najbardziej emocjonujący moment - ogłoszenie wyników. Która z finalistek zdobędzie koronę Miss Polonia Lubelskiego 2024? To pytanie, które budzi niecierpliwość i podgrzewa atmosferę do czerwoności.

Oto lista finalistek, które zmierzą się o tytuł najpiękniejszej:

 1. Paulina Bartosiewicz
 2. Roksana Rożek
 3. Amelia Dziduch
 4. Magda Palmi
 5. Gabriela Szewczyk
 6. Angelika Barczak
 7. Natalia Kaleta
 8. Agata Koszel
 9. Andrea Obszańska
 10. Edyta Kościelska
 11. Natalia Kościelska
 12. Natalia Skalska
 13. Beata Łukasiak
 14. Julia Bogdanowicz
 15. Maja Klajda
 16. Sandra Ćwikła

Czekamy z niecierpliwością na tę wyjątkową galę i za każdą z finalistek trzymamy kciuki!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas