News

Dwa castingi Miss Polonia 2024 w ten weekend

W nadchodzący weekend wiele dziewczyn ma powód do radości – odbędą się aż dwa prestiżowe castingi Miss Polonia. Pierwszy z nich planowany jest na 23 lutego w Katowicach, w Galerii Katowickiej, a dzień później, 24 lutego, będziemy mieli okazję uczestniczyć w drugim castingu w Gdańsku, w Galerii Bałtyckiej. Oba wydarzenia będą trwały od godziny 12:00 do 19:00 i otwarte będą dla wszystkich chętnych dziewczyn, które spełniają określone kryteria.

Poszukujemy młodych kobiet w przedziale wiekowym od 18 do 26 lat, które są bezdzietnymi pannami oraz posiadają obywatelstwo polskie lub deklarują narodowość polską. Jest to doskonała okazja dla wszystkich ambitnych i pewnych siebie pań, które pragną wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i spróbować swoich sił na scenie Miss Polonia.

Aby przygotować się jak najlepiej na to wyjątkowe wydarzenie, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych detalów. Zalecamy zabranie ze sobą eleganckich szpilek w kolorze czarnym lub cielistym. Ponadto, kandydatki powinny mieć przy sobie dwuczęściowy kostium kąpielowy, najlepiej założony pod ubraniem, aby szybko dostosować się do ewentualnych prób.

Idealnym wyborem podczas castingowego wyzwania będą czarne lub białe topy w połączeniu z dopasowanymi spodniami, jeansami lub czarnymi spodniami. Warto zadbać o delikatny, lekki makijaż oraz naturalne ułożenie włosów – te elementy zawsze zyskują na uwadze jury.

Nie zapominajmy, że każda kobieta ma szansę zabłysnąć na scenie i zdobyć tytuł Miss Polonia. Casting Miss Polonia to doskonała okazja do pokazania swojego potencjału i wejścia na ścieżkę kariery w świecie mody i piękna. Dlatego też, serdecznie zapraszamy wszystkie ambitne i pewne siebie panie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Lista półfinalistek Miss Polonia 2024 powiększy się o kilka nazwisk. Może tym razem będzie na niej Twoje?

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas