Dominika Żak reprezentantką Polski w Miss Intercontinental 2026!
Z ogromną dumą i radością informujemy, że Dominika Żak, zdobywczyni tytułu Miss Polonia Piękna z Przesłaniem 2025 oraz Najpiękniejsza Polka w Ameryce, została oficjalnie wybrana reprezentantką Polski w międzynarodowym konkursie Miss Intercontinental.
Finał prestiżowego konkursu Miss Intercontinental 2026 odbędzie się w styczniu 2026 roku w Egipcie, gdzie Dominika będzie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, promując nie tylko urodę, ale także wartości, kulturę i siłę współczesnych Polek.
Obecnie trwają intensywne przygotowania do konkursu, obejmujące szkolenia, sesje zdjęciowe oraz pracę nad wizerunkiem. O wszystkich etapach przygotowań będziemy na bieżąco informować na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.
Tymczasem zapraszamy do śledzenia Dominiki Żak w social mediach, gdzie już teraz dzieli się kulisami swojej drogi do Miss Intercontinental 2026.
My już trzymamy mocno kciuki za Dominikę i jesteśmy przekonani, że z dumą zaprezentuje Polskę na światowej scenie konkursów piękności!
2025-12-05

























