News

Delia Cosmetics partnerem wyjazdu Ewy na Miss Earth 2023

Ostatnio odbyła się wyjątkowa sesja, która rzuciła światło na przygotowania Ewy do konkursu Miss Earth 2023 w Wietnamie. Miss Polonia otrzymała cenne wskazówki, które przydadzą jej się podczas zgrupowania.

Marka Delia Cosmetics, znana z doskonałych produktów kosmetycznych, jest partnerem Ewy w wyjeździe na międzynarodowy konkurs Miss Earth 2023. Firma zorganizowała niezwykłe warsztaty makijażowe połączone z sesją zdjęciową. Iza Zagórska, znana jako Make Up Artist Delia, poprowadziła te warsztaty, dzieląc się swoimi sekretami dotyczącymi dziennego i wieczorowego makijażu z Ewą. Wskazówki i umiejętności zdobyte tego dnia nie tylko pomogą Ewie podczas konkursu, ale staną się cennym atutem także w jej codziennym życiu.

Sesja produktowa, zorganizowana przez markę Delia Cosmetics, była również niezwykłą okazją do uwiecznienia tych wyjątkowych chwil. Partnerstwo z Delią Cosmetics, która wspiera wyjazd na konkurs Miss Earth, podkreśla zaangażowanie marki w kwestie ekologii, będącą główną misją konkursu.

Udział Ewy w Miss Earth nabiera szczególnego znaczenia. Zachęcamy do śledzenia backstage’owych kuluarów sesji. To tylko wstęp do fascynującej podróży Ewy jako Miss Polonia w świecie Miss Earth 2023.

Bądźcie z nami na bieżąco!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas