News

Charytatywny Runmageddon z udziałem Agaty Biernat

Agata Biernat wzięła udział w charytatywnym Runmageddonie. Miss Polonia 2017 pokonała 6-kilometrową formułę Rekrut, na trasie której było 30 przeszkód. Zrobiła to z myślą o podopiecznych fundacji Cancer Fighters. To nie był jej pierwszy start w tym ekstremalnym wydarzeniu. Miss Polonia w tym biegu wzięła udział po raz szósty.

- Lubię sportowe wyzwania. Runmageddon jest dla mnie czymś inspirującym, z jednej strony to sportowy challenge, z drugiej faktyczny sprawdzian charakteru. Kiedy stanęłam pierwszy raz przed przeszkodami, nogi lekko mi się ugięły, ale nie poddałam się, pokonałam Runmageddon i z wielkim uśmiechem dotarłam na metę. A teraz kontynuuję moją ekstremalną przygodę, bo ona po prostu wciąga. - mówi Agata Biernat.

- Ten start dedykuje Fundacji Cancer Fighters, która pomaga chorym na raka dzieciom, dlatego biegłam właśnie w ich koszulce - dodaje Miss Polonia.

Agata Biernat jest instruktorką fitness. W trakcie Runmageddonu Gdańsk poprowadziła też jedną z rozgrzewek przygotowujących uczestników do startu.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM