News

Charytatywna sesja zdjęciowa Miss World i Miss Polonia dla Fundacji Omeny Mensah

Wczoraj odbyła się wyjątkowa sesja zdjęciowa akcji  KAŻDA KOSZULA POMAGA realizowana przez fundację OMENAA FOUNDATION z udziałem wyjątkowych osobowości.

Akcja ma jeszcze większy zasięg, niż w poprzednich latach. Zyskała międzynarodowy charakter, ponieważ projekt wsparła aktualnie panująca MISS WORLD, przepiękna Meksykanka Vanessa Ponce de Leon, która na specjalne zaproszenie Biura Miss Polonia przyleciała do Polski żeby po pierwsze wziąć udział w balu charytatywnym „PIĘKNA Z PRZESŁANIEM” w Hotelu Narvil, z którego cały dochód zasili konto budowy szkoły dla dzieci ulicy, a także wziąć udział w sesji KAŻDA KOSZULA POMAGA. Oprócz Vanessy akcję wspierają także polskie gwiazdy Małgorzata Rozenek oraz Milena Sadowska (aktualna MISS POLONIA). Ambasadorką akcji jest również Omenaa pomysłodawczyni całego przedsięwzięcia.

Koszule do poprzednicj akcji Omeny projektowały Lidia Kalita i Sara Boruc. Teraz swoim talentem z fundacją Omeny podzielił się Maciej Zień, który zaprojektował 4 modele ultrakobiecych koszul. Koszule dostępne będą w sprzedaży od 14 listopada. Przedsprzedaż rozpocznie się na początku miesiąca. Cały dochód z ich sprzedaży zasili budowę szkoły w Ghanie!

To nie pierwsze wspólne przesięwzięcie Biura Konkursu MISS POLONIA i Fundacji Omeny Mensah. W sierpniu br. Milena Sadowska pojechała z Omeną do ośrodka w Ghanie, gdzie poznała podopiecznych i widziała postępy w budowie szkoły. Tam zobaczyła z jakimi problemi mierzą się dzieci ulicy dla których Omenaa buduje szkołe.

Zobaczmy jak wyglądały kulisy tej wyjątkowej sesji zdjęciowej!

 

Fot.Mateusz Jagielski

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas