News

Casting do Miss Polonia 2024 w Krakowie już w Dzień Kobiet

W najbliższy piątek, 8 marca w Dzień Kobiet w godzinach 12-19 w Galerii Bonarka w Krakowie odbędzie się casting do najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce - Miss Polonia. Eliminacje są otwarte dla ambitnych kobiet, które marzą o udziale w konkursie Miss Polonia. Każda uczestniczka ma równą szansę przedstawić swoje wyjątkowe piękno i zawalczyć o miano Najpiękniejszej Polki.

Kto może wziąć udział w Konkursie? Zapraszamy wszystkie panie między 18, a 26 rokiem życia, które posiadają obywatelstwo polskie i są bezdzietnymi pannami. Szukamy naturalnego piękna, zarówno zewnętrznego jak i wewnętrznego. Liczy się także osobowość, charyzma i pewność siebie. Chętnie poznamy Twoje zainteresowania, pasje i wykształcenie. Każdy typ urody jest w konkursie Miss Polonia mile widziany. Nie jest ważny wzrost, waga, ani wymiary. Miss Polonia może być w każdym rozmiarze! Szczegóły kryteriów określa Regulamin konkursu dostępny na www.misspolonia.com.pl

Jak należy przygotować się na casting? Kandydatki powinny zabrać ze sobą buty szpilki w kolorze czarnym lub cielistym. Idealnym strojem będzie czarny lub biały top w zestawieniu z dopasowanymi spodniami, np. niebieskimi lub czarnymi jeansami. Dodatkowo, uczestniczki powinny mieć ze sobą dwuczęściowy kostium kąpielowy. Mile widziany delikatny, lekki makijaż oraz naturalnie ułożone włosy.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas