News

Balony, Dunajec i góralskie serki: wyjątkowy czas finalistek w Małopolsce

Dzięki współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną (MOT), nasze finalistki miały wyjątkową okazję zwiedzić piękną Małopolskę w niezapomniany sposób. W trakcie zgrupowania finalistki Miss Polonia doświadczyły wielu przygód, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów było lot balonem nad Małopolską. Dwanaście finalistek miało niezwykłą okazję wznieść się w powietrze w trzech balonach. Widok na majestatyczne góry zapierał dech w piersiach, a dziewczyny zgodnie przyznały, że było to jedno z najpiękniejszych doświadczeń w ich życiu. Widok z góry, pełen malowniczych krajobrazów, na pewno pozostanie w ich wspomnieniach na długo.

Kolejną niezwykłą wycieczką zorganizowaną przez MOT był spływ Dunajcem. Wszystkie finalistki wzięły udział w tej niesamowitej wyprawie na drewnianych tratwach, sterowanych przez doświadczonych flisaków. Przepływając przez malowniczy wąwóz Dunajca, dziewczyny mogły podziwiać niepowtarzalne widoki i słuchać fascynujących historii opowiadanych przez flisaków. To doświadczenie było wyjątkowe i z pewnością zapadło w pamięć każdej z uczestniczek.

Kolejnym punktem programu było odwiedzenie Bacówki Józefa Słodyczki, gdzie finalistki miały okazję spróbować prawdziwych, naturalnych serów. Gospodarz bacówki nie tylko podzielił się z nami tajnikami produkcji tradycyjnych serów, ale również każda z finalistek otrzymała piękne, góralskie, czerwone korale jako pamiątkę. To był wyjątkowy moment, który na pewno będzie wspominany przez dziewczyny z uśmiechem na twarzy.

Na zakończenie dnia finalistki udały się na biesiadę w Białym Krokusie, gdzie czekała na nie prawdziwa góralska zabawa. Tańcom i śpiewom nie było końca, a atmosfera była pełna radości i uśmiechów.

Dziękujemy Małopolskiej Organizacji Turystycznej za umożliwienie nam przeżycia tych niesamowitych chwil i za zorganizowanie tak wyjątkowych wycieczek. Dzięki Wam nasze finalistki mogły poznać Małopolskę od jej najpiękniejszej strony i przeżyć niezapomniane przygody, które na długo pozostaną w ich sercach.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas