News

Autorzy makijaży, twórcy fryzur.

Polska firma kosmetyczna Delia Cosmetics to jeden z partnerów Miss Polonia. W portfolio Delii znajdziemy kosmetyki do brwi (w tym kultową hennę!), do pielęgnacji twarzy i ciała, makijażu i paznokci oraz produkty do pielęgnacji i koloryzacji włosów, występujące pod szyldem marki Cameleo.

Wizażyści Delii i fryzjerzy Cameleo już od kilku lat dbają o idealny wygląd najpiękniejszych Polek – finalistek konkursu Miss Polonia. Tak też było w tym roku. Delia i Cameleo towarzyszyli nam podczas pierwszej sesji zdjęciowej kandydatek, która była wielkim wyzwaniem zarówno dla dziewcząt, jak i dla ekipy wizażystów i fryzjerów, gdyż to było ich pierwsze spotkanie. Kolejny raz, przed konferencją prasową, było już łatwiej.  Ekipa Delii zadbała o nieskazitelny image finalistek w bardzo ważnym dla nich dniu, podczas prezentacji przed obiektywami fotografów i dziennikarzy.

Najważniejszym i najbardziej wymagającym dniem była oczywiście Gala Finałowa. Tu oczywiście również nie mogło zabraknąć Delii i Cameleo. Zobaczcie sami, jak wyglądały przygotowania, specjalnie dla Was kilka ujęć „zza kulis”.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas