News

Alfaparf Milano Professional partnerem piękna

Jako partner główny tegorocznego konkurs Miss Polonia Alfaparf Milano Professional zadbał o włosy finalistek. Na początku kwietnia wyruszyliśmy w trasę piękna po Polsce. W dziewięciu salonach fryzjerskich rozlokowanych w ośmiu polskich miastach odbyły się metamorfozy 21 dziewczyn walczących o tytuł najpiękniejszej Polki.

Zadaniem naszych stylistów było przede wszystkim podkreślenie naturalnego piękna finalistek, zadbanie o kondycję włosów i edukację w kwestii skutecznej domowej pielęgnacji włosów. Wszystkie metamorfozy poprzedzone były wnikliwą analizą stanu i kondycji włosów oraz konsultacją w celu dobrania spersonalizowanej usługi koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji. Każdą metamorfozę wieńczyła unikalna sesja zdjęciowa, której efekty z dumą prezentujemy.

Naszą trasę piękna rozpoczęliśmy 14 kwietnia w Łodzi, gdzie w salonie Domino Garczyński oraz Klimczak Hair Designers aż pięć dziewczyn mogło doświadczyć, czym jest profesjonalna praca stylistów Alfaparf Milano Professional. Tego dnia styliści pod wodzą Dominika Garczyńskiego mieli okazję zadbać o włosy Julii Jakubiak, Aleksandry Podlaszewskiej i Pauliny Wykowskiej.  Natomiast Iwona Klimczak nadzorowała prace przy stylizacjach Roksany Rózgi oraz Aleksandry Wielogórskiej.

Kolejnego dnia zawitaliśmy we Wrocławiu w Pracowni Fryzjerskiej Jerzy Buczkowski oraz w Kościerzynie w Studiu Fryzjerskim Weronika. We Wrocławiu stylistka Paula Biskupska zaopiekowała się dwiema pięknymi blondynkami Natalią Bilik i Agatą Kwiecień. Natomiast w Kościerzynie Weronika Pischnik z zaangażowaniem wydobyła to co najlepsze z włosów dwóch uroczych brunetek Marleny Lekowskiej i Anity Sawickiej.

16 kwietnia byliśmy już w Myszkowie w Synergii Piękna, gdzie Weronika Duda oraz Karolina Jamka z pełnym zaufaniem oddały swoje włosy w ręce stylistkek Mileny Zwolińskej oraz Iwony Śrubarz. 

Kolejny punktem na mapie naszej trasy była Warszawa. W stolicy w Zakładzie u Chłopaków pracowało tego dnia aż trzech stylistów, właściciele salonu Daniel Ziajkiewicz i Dawid Zgrzeblak, który jest jednocześnie edukatorem Alfaparf Milano Professional oraz drugi edukator Kacper Odziemczyk. Daniel i Dawid zaopiekowali się blond włosami Julii Zawistowskiej i Anny Szaniawskiej. Kacper z kolei wydobył cudowną rudość z włosów Julii Guźniczak oraz rozświetlił refleksami urodę Karoliny Orłowskiej.

21 kwietnia zawitaliśmy w mieście inspiracji Lublinie, gdzie Monika Rybak z salonu Magia Czesania miała nie lada wyzwanie, z którym genialnie sobie poradziła. Otóż przeprowadziliśmy tam metamorfozę polegającą na wygładzeniu włosów Mai Klajdy za pomocą  produktów Keratin Therapy Lisse Design. Również druga finalistka Angelika Barczak otrzymała nowy look poprzez refleksy.

Kolejnym punktem na mapie metamorfoz był salon MK Tonjuk w Sochaczewie, w którym Mariia Melnychuk oraz Wiktoria Kovalchuk zadbały o kondycję włosów Kingi Szurc oraz odświeżenie koloru poprzez refleksy u Aleksandry Gołębiewskiej.

Ostatnim salonem na trasie piękna był Salon Kameleon w Barcinie. Tu 7 maja  pod czujnym i profesjonalnym okiem Pauliny Puzio odbyły się metamorfozy włosów Bożeny Worono i Laury Brzezińskiej. 

Zwieńczeniem metamorfoz będzie również profesjonalna sesja zdjęciowa, która odbędzie się 15 maja w Warszawie, a na której nasi styliści zadbają o nieskazitelny i piękny look włosów kandydatek.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas