News

Agata Biernat w oficjalnej sesji zdjęciowej

Agata Biernat, instruktorka fitness i tancerka, w listopadzie ubiegłego roku została wybrana 39. w historii Miss Polonia. Od momentu koronacji na stałe zagościła na salonach i cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. W ostatnim czasie zjawiskowa Miss Polonia 2017 wzięła udział w oficjalnej sesji zdjęciowej. Na fotografiach autorstwa Malwiny Sulimy prezentuje bardzo świeży i nowoczesny look.

„Agata posiada ogromny dystans do świata i siebie, co udowodniła mi na naszym spotkaniu. Z zawodu jest trenerem fitness, więc zdecydowanie lepiej czuje się w sportowym stroju i bez mocnego makijażu. Dresy zamieniłyśmy na nowoczesne stylizacje przygotowane przez Anitę Szymczak. Mimo tego, że ciąży nad Agatą odpowiedzialność reprezentowania tytułu najpiękniejszej Polki, ma w sobie dużo luzu i jednocześnie ogrom klasy. Jest kobietą nowoczesną z przepięknie wysportowaną sylwetką. I właśnie to chciałyśmy pokazać na zdjęciach” – mówi Malwina Sulima, fotograf.

To nie koniec sukcesów Agaty. Aktualnie panująca Miss Polonia jest w trakcie realizacji kilku kampanii reklamowych dla znanych brandów, w tym międzynarodowych. Z racji swojego zawodu i pasji, prowadzi także treningi w kilku miastach Polski, propagując tym samym zdrowy i aktywny tryb życia. Często udziela się charytatywnie. W drugiej połowie 2018 roku będzie reprezentować nasz kraj w wyborach Miss Universe.

„Kolejne działania z udziałem Agaty są w trakcie realizacji. W najbliższym czasie mamy zamiar ruszyć z w stu procentach autorskim projektem naszej Miss Polonia, związanym z tematyką fitness. Bardzo nas cieszy tak duże zainteresowanie  jej osobą. Jestem przekonany, że zostanie ona w showbiznesie na dłużej.” – mówi Igor Włodarczyk, PR Manager konkursu Miss Polonia.  

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM