News

Agata Biernat na zgrupowaniu Miss World 2018 w Chinach

Miss Polonia 2017, Agata Biernat od ponad dwóch tygodni jest na zgrupowaniu najbardziej prestiżowego konkursu piękności na świecie – Miss World. Gala finałowa wyborów, które co roku ogląda ponad miliard ludzi na całym świecie odbędzie się 8 grudnia w Sanya w Chinach. Aktualnie trwają przygotowania naszej polskiej, piękniej reprezentantki do finału.

Agata Biernat odniosła już swoje pierwsze sukcesy w Chinach. Na ten moment Polka zajęła 4 miejsce w finale konkurencji Miss Talent (na 118 kandydatek), gdzie zaprezentowała taneczną choreografię modern-jazz oraz dostała się do finału konkurencji Miss Top Model (najlepsza prezentacja na wybiegu). Przygotowany przez Agatę, wspólnie z Marią Kuśnierz, choreograf Zespołu Tańca Ludowego „Harnam", taniec ludowy został wytypowany przez organizatorów jako występ solowy reprezentujący Europę i zostanie wykonany na gali finałowej Miss World jako pokaz otwarcia! Przed Agatą jeszcze konkurencja Miss Sport, gdzie jako zawodowa trenerka fitness z pewnością osiągnie kolejny sukces!

Od pierwszych dni pobytu w Chinach, Agata prezentuje nienaganny i bardzo stylowy look. W jej walizkach znalazły się projekty m.in. Marzeny Tarasiewicz, Angeliki Józefczyk, Just Paul, Zaquad, Fabien, Top Studio. Doceniana jest także przez międzynarodowych obserwatorów konkursów piękności, którzy stawiają ją w gronie top 30!

Dla Agaty i pozostałych 117 kandydatek z całego świata decydujące będą ostatnie dni przed finałem Miss World. Wówczas odbędą się rozmowy z jury oraz oficjalne prezentacje na scenie. Czy Agata ma szansę na tytuł Najpiękniejszej Kobiety Świata? Trzymamy kciuki za naszą Miss!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM