News

Agata Biernat, Miss Polonia 2017 reprezentantką Polski w Miss World 2018

Agata Biernat w listopadzie 2017 wygrała konkurs Miss Polonia. Już za kilka tygodni stanie do kolejnej rywalizacji, tym razem o koronę Miss World 2018! Informację tę podano podczas specjalnej konferencji prasowej w trakcie tegorocznego półfinału Miss Polonia 2018, który odbył się w EXPO XXI w Warszawie.

Agata Biernat jest instruktorką fitness i tancerką. Jak sama mówi „przetańczyła” większość życia. Specjalizuje się w technikach modern, hip-hop, a od kilku lat także pole dance. Stała bywalczyni siłowni, propaguje zdrowy styl życia prowadząc treningi fitness, oraz wykłady motywacyjne. Perfekcyjnie łączy życie i karierę modelki i sportsmanki.

„Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że jestem pierwszą od wielu lat przedstawicielką Miss Polonia w wyborach Miss World. Konkurs ten to ogromne i prestiżowe przedsięwzięcie, możliwość poznania nowych osób i kultur całego świata!” – mówi Agata Biernat. „Postaram się jak najlepiej zaprezentować na Miss World w Chinach i przywieźć trofeum dla Polski!”

Konkurs Miss Polonia po 12 latach wraca na arenę wyborów Miss World! Jest to wyjątkowy i historyczny moment, gdyż w tym roku odbędzie się  40.  jubileuszowy finał Miss Polonia 2018! Największe sukcesy Polski w Miss World to oczywiście wygrana Anety Kręglickiej w 1989 roku oraz tytułu Wicemiss dla Ewy Wachowicz w 1992 i Katarzyny Borowicz w 2004.

Miss World to najstarszy międzynarodowy konkurs piękności na świecie. Jego pierwsza edycja odbyła się w 1951 roku. Tegoroczny finał odbędzie się w Chinach i weźmie w nim udział ponad 100 kandydatek z całego świata. Obecnie panującą Miss World jest Manushi Chhillar z Indii, którą na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony fanów!

Już teraz trzymamy kciuki za Agatę Biernat i życzymy jej korony najpiękniejszej kobiety świata! Wkrótce więcej informacji na temat przygotowań Agaty do wyborów Miss World!

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM