News

1 października - start akcji DOTYKAM=WYGRYWAM

Drodzy, jak co roku w październiku powraca temat profilaktyki raka piersi.

W tym miesiącu, od 10 lat, prowadzona jest kampania DOTYKAM=WYGRYWAM, w ramach której uczymy samobadania i przekonujemy Polki i Polaków, że jest to skuteczną metodą profilaktyki raka piersi.

Dlatego głównym przekazem tegorocznej kampanii jest #BIUSTOapka, stworzona przez fundację @wsparcienastarcie, którą każdy może zainstalować na swoim telefonie. Bezpłatna BIUSTOapka nie tylko daje wskazówki wykonania samobadania, ale przypomina o nim co miesiącJTo także interaktywny poradnik brafittingu, czyli doboru biustonoszy!

Zainstaluj BIUSTOapkę na telefonie – wyślij linka do jej instalacji Koleżankom, Przyjaciółkom, Znajomym, Siostrom, etc.Link do jej pobrania:www.biustoapka.pl

Do końca października można też wesprzeć kampanię poprzez:

Zakup BIUSTOmydła – cegiełki. To inspirowane naturą, ręcznie wykonane, wegańskie #BIUSTOmydło zostało stworzone przez partnera kampanii, markę @organique. To genialne mydełko wymydli się po 30 dniach jego stosowania, co przypomni Tobie o kolejnym samobadaniu. BIUSTOmydło dostępne jest w sklepach wymienionych pod adresem www.dotykamwygrywam.pl/biustomydlo-cegielka.

Oddając zużyty biustonosz do reCYClingu! Nie trzymajw szufladzie niemodnych, za dużych, za małych lub po prostu nielubianych biustonoszy – zrób dobry uczynek – oddaj, by pomagały. A dodatkowy bonus jest taki, że za każdy stanik otrzymamy bon na 20 złotych od @panache_polska na zakup nowego. Środki uzyskane ze sprzedaży zebranych staników w reCYClingu przekazane zostaną na cele statutowe @stowarzyszenie_pars i fundacji @wsparcienastarcie. Lista sklepów, w których oddasz staniki:www.dotykamwygrywam.pl

Koniecznie dajcie znać, jak wam się podoba #BIUSTOapka?

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas