Finalistki

9 SANDRA GUZEK

SANDRA GUZEK, Rzeszów, 24 lata, 175 cm wzrostu

O sobie: Jestem na ostatnim roku administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim i już niedługo będę broniła tytuł magistra.  Na co dzień jestem optymistyczna  i pomocną osobą, która zawsze znajduje pozytywne strony życia. Bardzo cenię sobie aktywność, dlatego staram się trenować kilka razy w tygodniu, co daje mi ogromnie wiele radości I pozytywnej energii. Spędzam sporo czasu w kuchni, uwielbiam gotować i wymyślać  FIT przepisy.  Kocham motywować moich bliskich do aktywnego trybu życia! Od pewnego czasu zajmuję się też modelingiem, który od pierwszej sesji stał się moją wielka pasją. W przyszłości chciałabym założyć swoją małą FIT knajpkę. 

 

Suknia: DEVU Diana Walkiewicz  | Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo

Zdjęcia: Malwina Sulima | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięłam udział w Miss Polonia, ponieważ uwielbiam nowe wyzwania. Udział w tak prestiżowym konkursie jest dla mnie spełnieniem marzeń z dziecięcych lat i ogromną szansą na dalszy rozwój.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Jest to najtrudniejsze pytanie, ponieważ każda z nas ma ogromne szansę, aby wygrać. Tytuł Miss Polonia umożliwiłby mi na dużo większą skalę pomagać kobietom, aby uwierzyły w siebie i nie bały się mówić o tym co złego dzieje się w ich życiu. Chciałabym wesprzeć kobiety, które są w toksycznych relacjach. Zależy mi, aby temat kobiet, które są źle traktowane przez mężczyzn, był tematem, który nie będzie wiązał się z poczuciem wstydu. Takie osoby potrzebują ogromnie wiele siły i wsparcia, żeby dokonać zmian i uwolnić się od toksycznej relacji.

Chciałabym również  swoją osobą zmotywować inne kobiety do aktywniejszego i zdrowszego trybu życia. Z własnego doświadczenia wiem jak trening potrafi pozytywnie wpłynąć na nasze  samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Dodaje to energii, która potrzebna jest by zacząć wprowadzać zmiany w życiu. Zmiana zaczyna się od małego kroku, a ja chce przy tym służyć motywacją i wsparciem dla wszystkich kobiet.

Jaka jest idealna Miss?

Moim zdaniem nie istnieje idealny człowiek. Każdy z nas posiada jakieś wady. Idealna Miss powinna być piękna nie tylko na zewnątrz,ale również w środku. Powinna mieć ogromne serce,które niesie pomoc innym. Powinna być kobietą sukcesu,która jest inspiracją dla wszystkich.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest stworzenie kochającego i ciepłego domu.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim największym autorytetem są rodzice i moi dziadkowie. Chciałabym osiągnąć w życiu to co, moi najbliżsi ciężką pracą i uczciwością. 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Myślę, że chciałabym zostać psem, ponieważ są to bardzo inteligentne i lojalne stworzenia.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Chciałabym czytać w myślach innych osób i pomagać im, gdy sami wstydzą się o tą pomoc poprosić. 

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Jestem bardzo wrażliwą osobą i nie kryje się z tym. To co robię, jest prawdziwe i staram się nikogo nigdy nie udawać. Jestem ambitna - zawsze gdy za coś się zabieram, daję z siebie 100% i nigdy nie odpuszczam. Jestem życzliwa - lubię pomagać innym ludziom i sprawia mi to ogromnie wiele przyjemności.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Tak naprawdę jest kilka mniejszych sukcesów, które składają się w jedną całość i mają wpływ, na to w jakim miejscu teraz się znajduję. Bycie finalistką konkursu Miss Polonia to dla mnie  również ogromne osiągnięcie. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Zdecydowanie - Macierzyństwo.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Każda moja porażka jest kolejnym krokiem do sukcesu. Każdy popełniony błąd uświadomił mi, jak wygląda prawdziwe życie. Zrozumiałam, że ważne jest, aby przede wszystkim najpierw skupiać się na sobie i swoich potrzebach oraz umieć odchodzić od ludzi, którzy nie wierzą w nas, od ludzi którzy wątpią w nasz potencjał.

Gdzie widzisz się za 10 lat? 

Za 10 lat widzę siebie jako osobę spełnioną zawodowo, ale przede wszystkim szczęśliwą  żonę i matkę, która ma kochającą rodzinę i wsparcie najbliższych.

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Jestem zbyt wrażliwą osobą i za bardzo przejmuje się opinią innych ludzi. Oczywiście cały czas pracuje nad tym,aby to zmienić.

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ jestem sobą i nikogo nie udaje. Mam ogromnie wielkie serce i wiele jestem w stanie zrobić dla drugiego człowieka, nawet kosztem swojego szczęścia. 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"? 

Dla mnie siła kobiet tkwi w naszej kobiecej intuicji, której nie możemy bać się wykorzystywać. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

„Piękno z przesłaniem" oznacza dla mnie kobietę, która jest piękna nie tylko na zewnątrz, ale również w środku. Kobieta,która ma jasno  wyznaczone cele, mając na uwadze niesienie dobra. Piękna z przesłaniem ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko sam wygląd. Jest to kobieta,która ma ogromne serce i ma swoje własne zdanie.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas