9 NATALIA GRYGLEWSKA

NATALIA GRYGLEWSKA, Częstochowa, 22 lata, 173cm wzrostu

SMS o treści MISSPOLONIA.9 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS)

zawód: dietetyk kliniczny | zainteresowania: dietetyka, podróże, nauka języków obcych

O sobie: Mam na imię Natalia, mam 22 lata. Aktualnie mieszkam w Częstochowie. W ubiegłym roku skończyłam dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Moim największą pasją są podróże. 

Stylizacje: Grupa GPoland, Zaquad  |  Obuwie: Born2Be  |  Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo  | Fot. Magdalena Michalak

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Wzięłam udział w konkursie bo z reguły jestem osobą, która lubi nowe wyzwania, a także przygodę. Sądzę, że ten konkurs to test dla mnie, na ile mogę pokonać pewne granice.

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

To trudne pytanie, każda z nas ma to dużą szansę. Wydaje mi się, że będąc Miss Polonia, chciałabym pokazać, jak wygląda życie normalnej dziewczyny, pomagać rożnym ośrodkom, a także chciałabym, żeby mój głos w pewnym stopniu mógł się liczyć. 

Jaka jest idealna Miss?

Idealna miss przede wszystkim powinna być otwarta osobą, inteligentną, a co za tym idzie powinna mieć dystans do samej siebie. Świat teraz pokazuje różne rzeczy czasami trochę przerysowane i niekoniecznie dobre, wiec dlatego Miss Polonia przede wszystkim powinna być autentyczna osobą, która w jak najlepszy sposób chce wykorzystać swój tytuł. Osobiście chciałabym mieć szansę oczywiście pomagać innym tak jak np. obecnie panująca Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska, ale także pokazać, że każda kobieta może być również wartościowa. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest mieć kochająca rodzinę, spełnić się w swoim zawodzie i zwiedzić najlepiej cały świat.

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim największym autorytetem jest moja mama. To naprawdę cudowna kobieta, matka i kobieta, która walczy o swoje i nigdy się nie poddaje. Chciałabym w przyszłości być taka jak ona. 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Chciałabym być lwem. To majestatyczne, dzikie i egzotyczne zwierzęta - chyba idealnie bym się idealnie nadawała. 

Jaką super moc chciałabyś mieć?

Chciałabym potrafić się teleportować i być każdego tygodnia w innym miejscu. Dla mnie każda podróż wiąże się z nowymi doświadczeniami i pięknymi wspomnieniami, więc to byłaby idealna moc dla mnie.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Ambitna, wrażliwa, ciekawska. Lubię się rozwijać, dbam o to w wielu aspektach w swoim życiu. Chcę być niezależną kobietą i jest to dla mnie niezwykle ważne. Jestem wrażliwa i po prostu to okazuję, nie kryjąc się. To co robię, jest prawdziwe i staram się nie udawać kogoś, kim nie jestem. A ciekawska dlatego, że lubię pytać, wiedzieć więcej i nie tkwić nigdy w jednym i tym samym punkcie. 

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Szczerze mówiąc jest kilka sukcesów, które składają się na całokształt i wpłynęły na to, w jakim miejscu aktualnie jestem. Bycie w finale konkursu Miss Polonia to dla mnie sukces, ale również zdobycie pierwszego stopnia naukowego, każda podróż to sukces. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest po prostu nią być. Ciężko to jednoznacznie zdefiniować. Chyba najlepsze jest to, że jesteśmy multizadaniowe. Wydaje mi się, że z łatwością przychodzi nam robienie wielu rzeczy na raz. Również każda kobieta wyraża swoją wyjątkowość w inny sposób.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Bardzo ciężkie pytanie to zbyt długa lista. Każda moja porażka, głównie chyba te w 2020 roku pokazały mi, jak wygląda dorosłe życie i nie jest zawsze takie kolorowe, jak może się wydawać. Nauczyłam się przede wszystkim skupiać się na sobie i swoich potrzebach. Rozróżniać wartościowe osoby od osób, które jedynie coś od ciebie chcą i oczekują.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat mam nadzieję, że będę miała rodzinę, zwiedzała dalej świat i prowadziła własną działalność. 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Jestem zbyt wrażliwa i przejmuję się za bardzo opinia innych ludzi. Pracuję nad tym od bardzo długiego czasu i niestety - bywa równie. Bardzo analizuje różne scenariusze, przeżywam każda porażkę czy każde złe słowo z ust drugiego człowieka. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem wyjątkowa, ponieważ mam dwukolorowe oczy. Żartuję oczywiście, ale to fakt!

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Piękno z przesłaniem oznacza dla mnie bardzo wiele. Piękno zewnętrzne to jedna sprawa. Na świecie jest mnóstwo pięknych dziewczyn, ale jednak nie zawsze idzie to w parze z pięknem „wewnętrznym”. Piękna kobieta to taka, która potrafi współczuć, być wrażliwa, mieć określony cel w życiu. Piękna kobieta to taka, która ma swoje zdanie i potrafi się wypowiadać mądrze w taki sposób, a inni ją wysłuchają. 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas