Finalistki

9 IZABELA DASZKOWSKA

IZABELA DASZKOWSKA, Bydgoszcz, woj. kujawsko - pomorskie 

SMS o treści MISSPOLONIA.9 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS).  

O sobie:

Nazywam się Izabela Daszkowska. Pochodzę z Rypina i mieszkam w Bydgoszczy. Jestem studentką trzeciego roku lingwistyki stosowanej angielsko-niemieckiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Uwielbiam pływać, po basenie jestem bardzo zrelaksowana i wypoczęta. Często też jeżdżę na rolkach. W wolnym czasie uwielbiam również wędrówki po lesie i kontakt z naturą. 

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Jestem otwarta na nowe doświadczenia, a udział w konkursie dał mi możliwość sprawdzenia się w nowej sytuacji. Dostanie się do finału konkursu jest dla mnie nie tylko niesamowitym wyróżnieniem, ale także ogromną szansą na przyszłość. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Jestem pozytywnie nastawiona do świata. Jako osoba znana miałabym większą możliwość do szerzenia wartościowych idei i tworzenia dobrych rzeczy, akcji np. dla kobiet i młodych dziewcząt. Mogłabym inspirować do działania.

Jaka jest idealna Miss?

Miss powinna być kobietą naturalnie piękną, pewną siebie i opanowaną, potrafiącą zachować się stosownie do sytuacji. Powinna być otwarta i mieć charyzmę, aby godnie spełniać powierzone jej funkcje i zadania. 

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim marzeniem jest zrealizowanie się w wymarzonej pracy oraz spokojne i fajne życie. Chciałabym odwiedzić Madagaskar.

Kto jest Twoim autorytetem?

Podziwiam paraolimpijczyków. Są to osoby, które pomimo swoich ograniczeń osiągają sukcesy i wzbudzają we mnie ogromny szacunek za swoją wytrzymałość i dążenie do celu. 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Pierwszą myślą, która przyszła mi do głowy była śliczna, herbaciana różyczka. Są one delikatne, bardzo piękne, ślicznie pachną i miło mi się kojarzą.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Chciałabym móc się teleportować. Mogłabym być w różnych pięknych miejscach i brać udział w cudownych wydarzeniach. Nic nie umknęło by mojej uwadze.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Naturalna - właśnie tak wyglądam.
Opanowana - myślę, że potrafię okiełznać emocje.
Ambitna - mam cele, do których dążę.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Wszystko, to gdzie dziś jestem i to co przeżyłam jest dla mnie sukcesem. Są to m.in. studia na wspaniałej uczelni, publikacja w modowym magazynie oraz teraz, że jestem finalistką Miss Polonia jest dla mnie ogromnym sukcesem - wiem, że będę miała cudowne wspomnienia.

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze jest to, że potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Są nie tylko piękne i delikatne, ale również silne i zaradne. Zawsze znajdą rozwiązanie na każdy problem. 

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Najważniejszą lekcją w moim życiu było to, aby nigdy się nie poddawać i nie tracić nadziei. Nigdy nie wiadomo co może nas spotkać i co się wydarzy. Mimo że napotykamy na swojej drodze przeszkody, nie mogą one nas zniechęcić.

Gdzie widzisz się za 10 lat? 

Nie planuję życia z takim wyprzedzeniem, ale wiem na pewno, że chciałabym spełniać się zawodowo i mieć szczęśliwą rodzinę. Do tego czasu chciałabym żyć tak żeby niczego nie żałować. 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Kiedyś zdarzało mi się spóźniać, ale pracowałam nad tym systematycznie. Myślę, że osiągnęłam bardzo dobre efekty, ponieważ wszędzie zjawiam się na czas. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ… ?

Jestem sobą i nie ma takiej drugiej osoby jak ja. Każdy w jakimś sensie jest wyjątkowy. Myślę, że dość dobrze jeżdżę samochodem i sprawia mi to ogromną przyjemność. 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"? 

Kobiety potrafią się zjednoczyć i działać razem, w tym tkwi ich siła. Są z pozoru delikatne, ale tak naprawdę bardzo silne. Są bardzo dobrze zorganizowane i nie istnieje dla nich niemożliwe.

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem”?

Konkurs Miss Polonia idealnie łączy się z hasłem "Piękno z przesłaniem". Wybierana jest nie tylko kobieta piękna, ale również brane pod uwagę jest jej wnętrze i to co sobą reprezentuje. #Koronazglowy jest jedną z tych akcji, podczas których finalistki mają okazję wykazać się swoją pomysłowością i dobrym sercem.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas