Finalistki

9 / Karolina Urbańska

Zagłosuj na Karolinę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.9 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Jestem studentką II roku zarządzania, w sierpniu rozpoczęłam pracę w Instytucie Kosmetycznym. Moje hobby to głównie modeling. Oprócz tego lubię czytać, śpiewać, grać na gitarze, podróżować. W wolnym czasie staram się znaleźć chwilę dla przyjaciół i rodziny. Interesuję się także piłką nożną, śledzę zagraniczne rozgrywki, ale też poczynania lokalnych drużyn. Często operuję językiem angielskim i cały czas staram się poszerzać mój zakres słownictwa. 

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ... od dziecka lubiłam pozować do zdjęć oraz uczestniczyć w pokazach mody, a po modelingowych kontraktach zagranicznych chciałam przeżyć przygodę w Polsce. Dzięki konkursowi mam okazję spełnić swoje marzenia.

Idealna Miss to... kobieta inteligentna, sympatyczna, kontaktowa, kulturalna, nie bojąca się wyzwań, z ciekawą osobowością, a przy tym skromna. Osobiście bardzo lubię Izabellę Krzan, Miss Polonia 2016. Spełnia wszystkie cechy idealnej Miss. Poza tym jest mi bliska, ponieważ również pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego.

Inspiruje mnie... moja mama, która cieszy się życiem i nigdy się nie poddaje. Cechuje ją cierpliwość, uczy mnie skromności, a przy tym jest zawsze uśmiechnięta. Zawsze mnie wysłucha i poradzi, mogę na nią liczyć w każdej chwili.

Moim największym marzeniem jest... podróż do krajów azjatyckich. Mieszkałam tam kilka miesięcy podczas kontraktów zagranicznych i brakuje mi tej kultury oraz jedzenia. :)

Powinnam zostać Miss Polonia, ponieważ... byłoby to kolejne nowe, fascynujące wyzwanie, jakim jest godne reprezentowanie konkursu. Poza tym tytuł dałby mi ogromną satysfakcję i byłby uwiecznieniem wspaniałej przygody.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM