Finalistki

8 MARTYNA MENDELSKA

MARTYNA MENDELSKA, Łódź, woj. łódzkie 

SMS o treści MISSPOLONIA.8 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). 

O sobie:

Jestem studentką drugiego roku pielęgniarstwa na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, interesuje się podróżami, tenisem ziemnym oraz pielęgniarstwem anestezjologicznym. W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam rozplątywać rzeczy takie jak kable czy łańcuszki. 

 

Outfit: Monnari buty: Saway   | Makijaże: Kontigo  |  Fryzury: Dominik Garczyński

Zdjęcia: Magdalena Michalak | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w Miss Polonia?

Do udziału w konkursie Miss Polonia namówili mnie moi bliscy, jestem im za bardzo wdzięczna. Konkurs ten pozwala mi się rozwijać i dodaje mi jeszcze więcej wiary w siebie. Mam także nadzieję, że konkurs pozwoli mi na promowanie akcji charytatywnych do większej liczby odbiorców .

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Uważam, że powinnam zostać Miss Polonia ponieważ jako studentka pielęgniarstwa mam unikalne możliwości, aby promować zdrowie. Mogę być głosem dla osób potrzebujących opieki i wsparcia.  Moja miłość do zwierząt i chęć pomagania ludziom pozwala mi być empatyczną i odpowiedzialną osobą, gotową angażować się w różne inicjatywy społeczne. Wierzę, że moje wartości, determinacja i pozytywne podejście mogą inspirować innych i przyczynić się do tworzenia pozytywnych zmian w społeczeństwie.

Jaka jest idealna Miss?

Idealna miss powinna być nie tylko piękna zewnętrznie, ale także wnosić pozytywne zmiany do społeczeństwa. Powinna być inteligentna, empatyczna, aktywna społecznie i mieć silne wartości. Idealna miss powinna być wzorem do naśladowania dla innych, inspirującymi innymi do osiągania swoich marzeń i przyczyniania się do dobra innych.

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Nie jestem typem „marzycielki", gdy tylko o czymś marzę, staram się dążyć do tego, żeby te marzenia spełniać. Jedyne o czym marzę to to, aby moim bliskim nigdy nie zabrakło w życiu zdrowia i uśmiechu na twarzy. 

Kto jest Twoim autorytetem?

Moim autorytetem jest moja mama i babcia, są dla mnie wzorem do naśladowania. Były przy mnie w najgorszych jak i tych najlepszych momentach życia. Przy nich czuje się bezpiecznie i wiem, że zawsze mogę na nie liczyć. 

Jeśli nie byłabyś człowiekiem, to kim lub czym chciałabyś być?

Gdybym nie była człowiekiem, chciałabym być ptakiem. Bycie ptakiem pozwoliłoby mi doświadczyć świat z zupełnie innej perspektywy i cieszyć się pięknem natury w sposób, który jest niedostępny dla ludzi.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Gdybym mogła wybrać supermoc, chciałabym mieć moc uzdrawiania. Jako studentka pielęgniarstwa i osoba, która kocha pomagać innym, byłoby wspaniale móc przywracać zdrowie i ulżyć cierpiącym.

Podaj trzy przymiotniki, które najlepiej Cię opisują?

Szczera, nieśmiała, ambitna.

Co jest największym, dotychczasowym sukcesem?

Każda dobra rzecz, która mnie spotyka jest dla mnie moim małym „sukcesem". Jednak moim jednym z największych sukcesów jest to, że zostałam Finalistką Miss Polonia 2023. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejsze w byciu kobietą jest dla mnie siła, delikatność i zdolność do inspiracji. Kobiety mają niesamowitą determinację i umiejętność równoczesnego radzenia sobie z różnymi rolami w życiu. Ponadto, kobiece więzi i wsparcie wzajemne są nieocenione i tworzą silną społeczność.

Z jakiej życiowej lekcji wyniosłaś i nauczyłaś się najwięcej?

Wyniosłam to, że nie warto próbować przypodobać się każdemu. Nie warto się zmieniać dla kogoś kto i tak tego nie doceni. Najważniejsze jest to, żebyśmy w pełni akceptowali siebie i otaczali się dobrymi ludźmi.

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Za 10 lat widzę siebie jako spełniająca się zawodowo pielęgniarka, matka i żona. 

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić i dlaczego?

Chciałabym przestać  przede wszystkim zamartwiać się wszystkim na zapas. Jest to bardzo uciążliwe i niszczące. 

Jesteś wyjątkowa, ponieważ... ?

Jestem wyjątkowa ponieważ akceptuje siebie, doceniam wszystko co mam i jestem dobra dla drugiego człowieka.

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"? 

Siła kobiet jest dla mnie poczuciem bezpieczeństwa, wiarą i motywacją do działania. Jest to moc, która inspiruje i przezwycięża przeciwności losu. 

Co oznacza dla Ciebie hasło „Piękno z przesłaniem"?

Dla mnie hasło "Piękno z przesłaniem" oznacza, że piękno nie jest jedynie kwestią zewnętrznego wyglądu, ale ma ono głębsze znaczenie i przekaz. Promuje to piękno w kontekście wartości moralnych, empatii, inspiracji i pozytywnego wpływu na innych. Piękno z przesłaniem podkreśla, że prawdziwe piękno wykracza poza powierzchowność i angażuje się w budowanie lepszego świata poprzez działania, które inspirują, wspierają innych i przyczyniają się do pozytywnych zmian społecznych, podkreśla, że piękno ma potencjał do tworzenia więzi oraz inspirowania innych.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas