Finalistki

8 / Magdalena Karwacka

Zagłosuj na Magdalenę! Wyślij sms o treści MISSPOLONIA.8 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / sms)

Kilka słów o mnie: Studiuję dziennikarstwo. Interesuję się muzyką, nowymi mediami, modą oraz zdrowym stylem życia. W wolnych chwilach ćwiczę śpiew jazzowy. Język, który znam na bardzo dobrym poziomie to angielski, uczyłam się również niemieckiego i hiszpańskiego. Wolny czas spędzam z rodziną i przyjaciółmi oraz na siłowni.

 

fot. Malwina Sulima | make-up. Delia Cosmetics | fryzury. Cameleo | stylizacja. Ellie Łazarczyk | zegarki. Jordan Kerr

Wzięłam udział w konkursie Miss Polonia 2018, ponieważ...  nigdy wcześniej nie brałam udziału w tego typu konkursach, chciałam sprawdzić swoje siły i pokonać pewne bariery.

Idealna Miss to... kobieta nie tylko piękna, ale też o bogatym wnętrzu. Otwarta, ciekawa świata, gotowa na nowe wyzwania, zdeterminowana oraz pracowita.

Inspiruje mnie... moja mama, która ustala sobie cele i dąży do nich bez względu na przeciwności losu. Jest zdeterminowana, pracowita i pewna siebie.

Moim największym marzeniem jest... spełniać swoje cele w życiu, rozwijać pasję oraz podróżować po świecie i poznawać różne kultury.

Powinnam zostać Miss Polonia 2018, ponieważ... chcę reprezentować Polskę, jako kraj kobiet nie tylko pięknych, ale i mądrych, zdecydowanych, dążących do sukcesów, realizujących się zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, potrafiących zachować odpowiednie proporcje w tych działaniach. Chcę również działać na rzecz wprowadzania pozytywnych zmian w otaczającym nas świecie, również w zakresie budowania własnego bezpiecznego i zaufanego otoczenia ludzi wzajemnie się wspierających i szczęśliwych, w tej obecnej pogoni za sławą i pieniędzmi.

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas
ZOBACZ FILM