Finalistki

7 SANDRA STASZEWSKA

SANDRA STASZEWSKA, Chodzież, 23 lata, 174 cm wzrostu

O sobie: Studiuję psychologię w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Swoja przygodę z modelingiem zaczęłam od pójścia na kurs dla modelek. Brałam udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody konkursach piękności, zdobywając też w nich tytuły i sukcesy. Aktualnie dalej pracuję jako modelka i wierzę, że to dopiero początek :) Nie snuję planów na przyszłość. Jednak wiem, że chciałabym więcej pracować i podróżować. 

 

Suknia: Madonna Atelier  | Makijaże: Delia Cosmetics  |  Fryzury: Cameleo

Zdjęcia: Malwina Sulima | Stylizacje: Kacper Kozłowski | Produkcja: IGO-ART

Dlaczego wzięłaś udział w konkursie Miss Polonia?

Udział w konkursie Miss Polonia wzięłam dla samej siebie. Dla kolejnej pięknej przygody. Po prostu chciałam tu być! Uwielbiam ten moment gdy ciało przeszywa dreszcz emocji. Przed wyjściem na scenę ekscytacja miesza się ze stresem. 

Dlaczego to Ty powinnaś zostać Miss Polonia?

Uważam, że powinnam zostać Miss Polonia z uwagi za moją determinację! Za mój upór i dążenie do celu. Moja osoba pokazuje, że nie warto się poddawać i jeśli coś nam nie wychodzi, ktoś nas odrzucił za pierwszym razem to nie powód aby odpuścić. Widocznie to nie był nasz czas, ale spokojnie, ponieważ on nadejdzie :) Dołączenie do grona przepięknych finalistek Miss Polonia zajęło mi 5 lat! Trzy nieudane castingi półfinałowe. Przysłowie do „trzech razy sztuka” w moim przypadku się nie sprawdziło, ponieważ dopiero czwarte podejście zakończyło się sukcesem. :) 

Jaka jest idealna Miss?

Jak wiadomo idealni ludzie nie istnieją. Jednak jako Miss chcesz być przykładem dla innych, chcesz być motywacją, autorytetem. Prócz pięknego uśmiechu, trzeba mieć jeszcze piękne serce. Powinno ono być otwarte dla wszystkich, nieść pomoc i szczerze kochać. Miss musi być dobra!

Jakie jest Twoje największe marzenie?

Moim największym marzeniem jest kochać i być kochaną. Chciałabym mieć szczęśliwy, pełen miłości dom. Na starość oglądać albumy wspaniałych zdjęć i móc przyznać, że w życiu spróbowałam wszystkiego i nie żałuje niczego.

Kto jest Twoim największym autorytetem?

Moim autorytetem są moi rodzice. Mama pokazała mi jak się nie poddawać, że nie ma rzeczy niemożliwych, jak kochać. Tata nauczył mnie jak nie przejmować się opinią innych. Dystans, który mam do siebie zawdzięczam jemu.   

Jeżeli nie byłabyś człowiekiem to kim chciałabyś być?

Chciałabym być słońcem. Żeby ludzie latem cieszyli się każdym moim promieniem. a zimą za mną tęsknili.

Jaką supermoc chciałabyś mieć?

Chciałabym żeby moją supermocą było zapewnienie nieśmiertelności bliskim. 

Podaj trzy przymiotniki, które Cię opisują.

Życzliwa, optymistyczna, radosna.

Co jest Twoim największym sukcesem?

Myślę, że największe sukcesy jeszcze przede mn . Na ten moment doceniam każdą chwilę w życiu. 

Co jest najfajniejsze w byciu kobietą?

Najfajniejszą rzeczą w byciu kobietą jest zmysłowość!

Z jakiej życiowej lekcji nauczyłaś się najwięcej?

Chciałabym powiedzieć, że takiej lekcji od życia jeszcze nie dostałam, jednak najbardziej boli strata najbliższych nam osób...

Gdzie widzisz się za 10 lat?

Ciężko powiedzieć gdzie widzę siebie za 10 lat. Nie lubię planować i wybiegać myślami do przodu. Za to lubię kiedy życie nas zaskakuje, szykuje dla nas niespodzianki, a czasem zarzuca na nas pułapki. Żyje tu i teraz, cieszę się chwilą. Carpe diem!

Jakie cechy charakteru chciałabyś w sobie zmienić?

Jestem zbyt uparta. Jest to dobra cecha (jeżeli uparcie dążymy do celu), ale czasem bywa uciążliwa w życiu codziennym. Niestety bywam także leniuchem, który zbyt długo się zbiera za pewne sprawy lub szybko zniechęca.

Dlaczego jesteś wyjątkowa?

Jestem wyjątkowa ponieważ jestem jedyna w swoim rodzaju :) Myślę, że to co czyni mnie wyjątkową to moi bliscy, to dzięki nim się tak czuję. 

Czym jest dla Ciebie "siła kobiet"?

Siła kobiet jest dla mnie bardzo trafnym hasłem w dzisiejszych czasach. Niestety kobieta kobiecie nie zawsze życzy dobrze, a przecież powinniśmy wiedzieć, że razem możemy więcej. Jesteśmy silniejsze. Myślę, że dużo jest autorytetów w postaci kobiet, które mobilizują i łączą ze sobą płeć piękną. 

Co oznacza dla Ciebie "Piękno z Przesłaniem"?

Piękno z przesłaniem to dla mnie przede wszystkim bycie dobrym członkiem. Który ma życzliwe serce dla ludzi i zwierząt . Osoba niosąca pomoc, która staje w obronie słabszych, a sama nie uprzykrza życia innym.

 

 

Casting

Dołącz do nas

Facebook

Dołącz do nas

Instagram

Dołącz do nas